چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

تعلل در محاکمه هادی غفاری پذیرفتنی نیست

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شیراز با صدور بیانیه‌ای ضمن تاکید بر محاکمه هادی غفاری، خواستار پاسخگویی مسئولان در رابطه با اعطای مجوز سخنرانی به وی در شهر شیراز شد.

توهین دوباره هادی غفاری به نظام

مراسم روز دانشجو در شیراز با حضور هادی غفاری یکی از فتنه‌گران افراطی سال 88 برگزار گردید که با اظهارات سخیف وی همراه بود.

عکس: اقتدای آیت‌الله منتظری به آیت‌الله خامنه‌ای

تصویر فوق، اولین نماز جمعه بعد از انتصاب آیت الله خامنه‌ای به امامت جمعه تهران است که در آن آیت الله منتظری، هادی غفاری و حسن روحانی در صف اول پشت سر امام جمعه ایستاده‌اند.

گزارش محاکمه امیرعباس هویدا + تصاویر

گفته می‌شود امیرعباس هویدا در راهرو دادگاه با شلیک آقای هادی غفاری از پشت سر به ناحیه گردن جان باخت و سپس به حکم صادق خلخالی به اعدام محکوم شد.

توهین چندباره «فائزه هاشمی» به مردم و مسئولان

هر چند سایت روزآنلاین در پی ایجاد تفرقه و طرح دعواهای جدید است اما باید دقت داشت مواضع فائزه هاشمی امر پنهانی نبوده است و انتشار این گفتگو تنها یادآوری کننده مسائل قدیمی ای است که به هیچ کدام از آن‌ها رسیدگی نشده است.

ولایت مطلقه، خطبۀ سال ۶۶ آیت‌الله خامنه‌ای، نامۀ امام، و باقی ماجـرا

در بین دوستان و متعهدان به اسلام و مبانى اسلامى از جمله افراد نادرى هستید که چون خورشید، روشنى مى‌دهید… و جنابعالى و ملّت بزرگوار خواهند دید که در اطراف همین نامه چه شیطنت‌ها و تحلیل‌ها در رسانه‌هاى گروهى مخالفین اسلام و همدستان آنان خواهد صورت گرفت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.