اجرای موبه موی توصیه های گروه بین المللی بحران در وزارت امور خارجه؟!

چگونه است که از محتوای برجام ، تا پیشنهاد مذاکرات منطقه ای بر مساله یمن تا مذاکره با آمریکا برای تبادل زندانیان و پیگیری تصویب لوایح استعماری FATF و سیاست انتظار و شکیبابی تا اتمام دولت ترامپ و… همگی نعل به نعل با گروه بحران در یک خط و مسیر قرار دارد؟

هاشمی زنده است

آقای روحانی! شما یک راست در زندگی‌ات گفته باشی همین یک جمله است: “هاشمی زنده است”

غیبت در سالگرد اول، مدح و ثنا در سالگرد دوم/ پشت پرده اظهارت غلوآمیز روحانی در وصف هاشمی چیست؟

سنگ تمام روحانی برای هاشمی آن هم در سال دوم در حالی صورت گرفت که آقای رئیس جمهور سال گذشته، یعنی در اولین سالگرد درگذشت مرحوم هاشمی حاضر نشد.

پریشان‌گویی استراتژیک پیرامون جنگ

مخاطب‌هراسی، هوچی‌گری و هیاهوی رسانه‌ای جریان اصلاح‌طلب-اعتدال از طریق ایجاد دوگانه‌ی جنگ و صلح، آخرین پروژه‌ سوخته این جریان برای اقناع افکارعمومی محسوب می‌شود که خود مصداقی از ضرب‌المثل آب در هاون کوبیدن است.

کلیپ/ سالگرد مبدع اصلی تئوری “امضای کری تضمین است”

خاطره ناصرنوبری دیپلمات باسابقه از دیدارش با مرحوم رفسنجانی و تاکید چند باره مرحوم بر اینکه:
“امضای کری تضمین است”

رابطه بازی سازش با بودجه دفاعی ۹۸ و شعار دنیای فردا دنیای گفتگوست نه موشک هاشمی!

آنان که با روش مذاکره با طرف های غربی به نتایج بعضا شیرینی دست یافته بودند بازهم تلاش کردند تا با همان شیوه “مذاکره محرمانه، قرار داد درخفا، قرار دادن جمهوری اسلامی در عمل انجام شده و ایجاد هیاهوی رسانه ای برای در سایه قرار گرفتن اصل موضوع برجام که بتن کردن تمامی دستاوردهای هسته ای کشور بوده است” برسند با احساس شکست در این موضوع ، تنها راه را در یک حرکت داخلی و بدون حضور آشکار غربیها و …دیدند لذا نمود این تصمیم گیری در بخش هرینه های دفاعی بودجه ۱۳۹۸ کشور شاهد و ناظر هستیم.

کلیپ/ او ماموریت دارد…

این ویدئو را ببینید، هاشمی پیش از مرگ وعده می‌دهد:
مطمئن باشید دولت دوم روحانی این کار را خواهد کرد.
جزئیات لایحه بودجه سال آینده نشان می‌دهد اعتبارات جاری نیروهای مسلح در فصل «امور دفاعی» و «حفظ و نظم امنیت عمومی» در سال ۹۷ بالغ بر ۶۱ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان مصوب شده که در لایحه دخل و خرج سال ۹۸ به ۵۱ هزار میلیارد تومان کاهش یافته و ۱۷ درصد افت دارد.

چرا طائب از وزارت اطلاعات برکنار شد؟

رییس سازمان اطلاعات سپاه کیست؟
نقش هاشمی در برکناری طائب چه بود؟

روزنامه نگار اصلاح‌طلب:هاشمی دچار «سندرم پدربزرگ» شده است

یک روزنامه نگار اصلاح‌طلب گفت: آیت الله هاشمی گرفتار یک «سندرم پدربزرگ» و منیت شد، یعنی گفت من در انقلاب نقش بسزایی داشتم و همه وظیفه دارند برای نقش و جایگاه من در انقلاب شیدایی کنند.

هاشمی: همگانی شدن توجه به جنایات اسرائیل حاصل مطالعه کتاب من بود

کتابی را که در سال ۴۲ و در فرار از سربازی درباره فلسطین ترجمه کردم بسیار مورد توجه امام قرار گرفت و به بسیاری از علماء خواندن آن را توصیه فرمودند که حاصل آن همگانی شدن توجه به جنایات اسرائیل در ایران اسلامی شد

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.