با هزینه کم در مقابل هالیوود مقاومت کردیم

رئیس سازمان سینمایی کشور در برنامه «صبح و گفتگو» گفت: امسال از منظر هزینه‌کرد برای ساخت فیلم ها، یکی از ارزان‌ترین سینماهای دنیا محسوب می‌شویم

بازگشت به لس‌آنجلس بعد از ۳۸ سال

وودی آلن طی یک لیست، اسامی بازیگران فیلم جدیدش را که بعد از سال‌ها در شهرهای لس‌آنجلس و نیویورک خواهد ساخت، اعلام کرد.

آخرین اخبار از «دنیای ژوراسیک» جدید

پس از موفقیت غیرقابل پیش‌بینی «دنیای ژوراسیک» در گیشه سینماهای جهان سازندگان این فیلم به‌دنبال ساخت قسمت دوم آن هستند.

هالیوود وارد جنگ می شود

در ادامه بررسی تاریخچه نامگذاری هالیوود و نماد آشنای آن، مروری بر اتفاقاتی که از ۱۹۳۲ تا امروز دامنگیر نماد معروف HOLLYWOOD بوده است، خواهیم داشت.

فیلم فارسی رژیم صهیونیستی

«باباجون» اولین فیلم رژیم صهیونیستی به زبان فارسی با بازی نوید نگهبان بازیگر هالیوودی در اکتبر ۲۰۱۵ اکران خواهد شد.

ادامه اعتراض‌ها به تبعیض جنسیتی در هالیوود

روز گذشته اظهار نظر تنی چند از ستاره‌های هالیوود در مورد تبعیض جنسیتی خبرساز شده بود. امروز اما اظهار نظرهای کریس پرات، مریل استریپ و میشله اوباما در این حوزه روی خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفته است.

به‌روزرسانی برنامه‌های چندرسانه‌ای اپل

شرکت اپل روز گذشته تعدادی از برنامه‌های ویرایش ویدیوی حرفه‌ای خود را به روز کرد و امکاناتی همچون قابلیت‌های سه بعدی، پشتیبانی از فرمت‌های تازه و… را به آنها افزود.

کارگردان آمریکایی در خدمت کاخ سفید

کلینت ایستوود بازیگر و کارگردان آمریکایی در راستای توجیه سیاستهای جنگ طلبانه کاخ سفید و حرف شنوی هالیوود از سیاستگذاران این کشور، برای ساخت تازه ترین فیلم خود به نام تک تیرانداز با خانواده سرباز کریس اسکیل همکاری نزدیک داشته است.

ایران پایتخت جراحی بینی جهان

دبیر علمی کنگره بین‌المللی بادی‌کانتورینگ از معروف شدن نام گرفتن ایران به عنوان پایتخت جراحی جهان به علت فراوانی جراحی‌های بینی سخن گفت.

پشت پرده خشونت‌های هالیوودی داعش

بارزترین ویژگی تولیدات سال‌های اخیر «هالیوود»، صحنه‌های «خشونت»باری است که بریدن سر و ذبح قربانی حرف اول را می‌زند، نمونه تجسم یافته آن را امروزه می‌توان در جنایاتی مشاهده کرد که «داعش» مرتکب می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.