درگیری شدید خاتمی با رئیس شورای مرکزی مجمع روحانیون!

رئیس شورای مرکزی مجمع روحانیون در حالی تملق سران گروهک نهضت آزادی را می‌گوید که پیش از این آنان را همسو و هم زبان دیگر گروه‌های منافق می‌دانست.

گرمارودی: پای عقایدم درباره هدایت می‌ایستم

سیدعلی موسوی گرمارودی در پی واکنش‌های هتاکانه نسبت به اظهارات اخیرش درباره کتاب «توپ مرواری» گفت: شک ندارم که حرف زدن درباره فردی مثل صادق هدایت و کتاب توهین‌آمیز‌ او نسبت به عاشورا هزینه‌ دارد و من هم پای آن و اعتقادم ایستاده‌ام.

افاضات جدید شاهین نجفی

مدتی است پروژه‌ای موسوم به موسیقی ترور که مورد حمایت امریکایی‌هاست توسط این خواننده هتاک پیگیری می‌شود.

شرق کاریکاتور موهن را گردن مهدی هاشمی انداخت!

‌یکی از گردانندگان روزنامه شرق ‌ارتباط کاریکاتور روز گذشته این روزنامه با «اهانت به ‌رزمندگان دفاع مقدس» را رد کرد.

روزنامه شرق اخطار کتبی گرفت

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت ارشاد گفت: روزنامه شرق روز گذشته به محض درج کاریکاتور توهین‌آمیز رزمندگان اسلام اخطاریه کتبی خطاب به مدیرمسئول این روزنامه از سوی اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد دریافت کرد.

آقای شرق! چشمانت را بشور، پیشانی‌بند را ببین

می‌خواهید بگویید هشت سال دفاع مقدس، هشت سال شلیک کور بود؟ یعنی هر کسی که در این دفاع حضور داشت اول چشم‌هایش را بست و بعد رفت؟ یعنی هیچ نوری در این دفاع نبود؟ ما هشت سال کورکورانه به سمت دیگری تیراندازی کردیم؟

حجت‌الاسلام زائری: هتاکی به مقدسات موضع قدرتمند اسلام را نشان می‌دهد

حجت‌الاسلام زائری، کار‌شناس مسائل فرهنگی گفت: هتاکی به مقدسات در عین اینکه بسیار ناخوشایند است، اما در بطن خود یک امیدواری را نشان می‌دهد و آن این است که اسلام در یک موضع قدرتمند قرار دارد.

پاسداشت حرمت آزادی عقیده و ملزومات آن

فرق است بین ارائه عقیده‌ای مخالف در قالب غیر هتاکانه و ارائه عقیده‌ای در قالبی ناپسند، آزار دهنده و هتاکانه. ممکن است گفته شود هر عقیده‌ای در هر قالبی و با هر نتیجه و هدفی، حتی آزار دادن مخالفان باید آزاد باشد، در این صورت چرا توهین به هر ارزش و شخصی مجاز باشد، اما فتوایی دال بر ارتداد مرتکبان توهین به اشخاص خاص و تعریف شده به لحاظ دینی آزاد نباشد؟

شعر: انزلی شرمندهٔ شاهین… نه، خفاشش!

علیرضا قزوه جدید‌ترین شعر خود را در واکنش به هتاکی اخیر به ساحت مقدس امام هادی (ع) سروده است.

شعر: ای ظهور ناگهان، ای صبحدم! سنگی بزن

شیبانی اصل در پاسخ به هتاکی خواننده رپ به ساحت ائمه شعری سروده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.