هتک حرمت بانوان ایرانی در ترکیه!

پلیس فرودگاه بدون لباس پلیس و نشان دادن مدارک اقدام به در گیری با مسافران می‌کنند. در این میان یک دختر نروژی-ایرانی را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند و به صورت وی سیلی می‌زنند. آنها ۳ نفر از مسافران که خانم‌هایی جوان بودند را بدون در نظر گرفتن رعایت اصول اسلامی بازداشت می‌کنند و علاوه بر آن، به زور تلفن های همراه این دختران را می‌گیرند…

اشدمجازات عاملان بی‌حرمتی به زائران‌ایرانی

خبرگزاری رسمی عربستان (واس) گزارش داد که وزارت کشور عربستان اعلام کرده است که پرونده مجازات عاملان بی حرمتی به زائران ایرانی به دادستانی کل ارسال شده است.

جرائم مرد متوهم و فردساده‌لوح فتنه؟!

تصویب برخی تحریم‌های ظالمانه و همچنین ارائه برخی گزارش‌های گاه‌وبی‌گاه حقوق‌بشری علیه ایران، به بهانه همین فتنه انجام پذیرفت

ایران هتک حرمت مسجدالاقصی توسط رژیم صهیونیستی را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اقدام رژیم صهیونیستی درخصوص هتک حرمت به مسجد الاقصی را به شدت محکوم کرد.

به‌آتش کشیدن مسجد توسط صهیونیست‌ها

تعدادی از صهیونیست‌های افراطی در ادامه هتک حرمت‌ها به اماکن مقدس فلسطین، یک مسجد در نابلس را آتش زدند.

شاکی پرونده حادثه میدان پونک رضایت داد

در روزهای اخیر در میدان پونک تهران بانوی محجبه‌ای توسط زنی مورد تعرض فیزیکی قرار گرفته که در پی اعلام موضوع فوق و اطلاع دادستان تهران، بلافاصله با دستور دادستان، همکاری امت حزب الله و پلیس ابتدا شاکیه پرونده شناسایی و با راهنمایی او، متهمه دستگیر و به دادسرا معرفی شد.

باز هتک‌حرمت یک آمر به معروف و باز سکوت

تنها با فاصله یک روز از هتک حرمت به دختر چادری آمر به معروف در منطقه پونک، یک زن چادری همراه با فرزند ۳ ساله‌اش در محله خانی‌آباد تهران مورد ضرب و شتم یک بدحجاب قرار گرفت.

درخواست فعالان فرهنگی زن از ناجا

۱۰ هزار نفر از بانوان فعال در عرصه‌های اجتماعی- فرهنگی کشور طی نامه سرگشاده‌ای خطاب به سردار احمدی‌مقدم، خواستار برخورد قاطع این نیرو با هتک‌کنندگان حرمت‌ آمرین به معروف شدند.

مدیحه مطیعی درباره نبش قبر«حجربن‌عدی»

میثم مطیعی در هیات دانشجویی «میثاق با شهدا» دانشگاه امام صادق(ع)، که شب گذشته برگزار شد؛ پیرامون هتک حرمت به مقدسات اسلامی و نبش قبر صحابه حضرت علی(ع) حجربن‌عدی به مداحی پرداخت

حجر بن عدی یک بار دیگر قیام کرد

از منظر طراحان حمله به مرقد و بدن مطهر حجر بن عدی که به انواع امکانات و پوشش‌های اطلاعاتی- امنیتی مجهز بوده‌اند، این حمله صبر شیعیان را به پایان رسانده و آنان را ناشکیبانه وارد میدان می‌نماید. و حال آنکه واکنش به این جنایت متقابلا سبب فعال شدن تندروهای سنی علیه شیعیان و علویان می‌شود و این به جنگی با نتیجه معلوم می‌انجامد.