بخش‌های خواندنی رمان «عریان در برابر باد»

احسان سالمی- بعضی کتاب‌ها خیلی زود بر سر زبان ها می‌افتد. کتاب هایی که بسیار خواندنی‌اند ولی شاید فرصت خواندن این کتاب ها را نداریم.

صهیونیست‌ها از وحدت اسلام هراسناک‌اند

فرمانده کل سپاه پاسداران، یکی از اهداف تشکیل گروه داعش را جلوگیری از اتحاد ملت‌های ایران، عراق، سوریه و لبنان عنوان کرد و گفت: به لطف الهی باز هم نتیجه عکس داده و اسرائیل غاصب از این وحدت و یکپارچگی هراسناک است.

اگر می‌شد جلوی جنگ را گرفت، بنی‌صدر این کار را می‌کرد

صدام حسین وقتی حسن البکر را کنار زد و رییس جمهور شد، به عنوان اینکه ما با ایران درگیر هستیم یک تسویه داخلی ایجاد کرد و به این بهانه در واقع هم طرفداران ایران را زد، هم طرفداران سوریه و هم طرفداران حزب کمونیست را. او طی چند ماه هرسه گروه را قلع و کم کرده بود…

29 فروردین در سکوهای نفتی رشادت، نصر و سلمان چه گذشت؟

29 فروردین 1367 بعد از حملات متجاوزان آمریکایی به سکوهای نفتی رشادت، نصر و سلمان، دریادلان ارتش جمهوری اسلامی با ناوشکن‌های سهند و سبلان و ناوچه جوشن به جنگ نابرابر با نیروی دریایی آمریکا رفتند که علی رغم به شهادت رسیدن جمعی از پرسنل نیروی دریایی، خاطره مقاومتی ماندگار در تاریخ مبارزات ارتش رقم خورد.

بازخوانی نهضت فداییان اسلام در «کوله بار»

کوله بار نشریه‌ای ویژه‌ي دفاع مقدس است و بیشتر به سفرهای زیارتی راهیان نور می‌پردازد. صاحب امتیاز نشریه، سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج مستضعفین است و شماره‌ی جدید آن ‌به ماه‌های بهمن و اسفند اختصاص دارد و در 84 صفحه منتشر شده است.

علیرضا عصار: میراث‌خواران جنگ از سکوت جبهه‌ای‌ها سوءاستفاده کردند

عد از اتمام جنگ، داستان دیگری شد. کسانی که معلوم نیست در زمان جنگ کجا بودند، از سکوت بچه​های جبهه و جنگ سوء استفاده کردند. وظیفه انسانی ماست که به آن‌ها ادای دین کنیم و کار آن‌ها را در سینه​مان نگه داریم و بدون تحریف به نسل آینده منتقل کنیم.

نسبت به مقام معظم رهبری حس شاگردی دارم

بزرگ‌منشی همیشه در وجود آقا بود و هست درحالیکه آقا فقط با دانشجوها و طلبه‌ها نبود. خطاط‌ها، نقاش‌ها و قرآنی‌ها را آن‌جا راه انداختند. بسیاری از قرآنی‌ها، استادان، هنرمندان، مداحان و حتی هنرمندان نمایش‌نامه و فیلم در آن روزگار توسط آقا جمع شدند، ساخته شدند و به حرکت درآمدند که در سالهای اول انقلاب اینها به عنوان اساتید بین المللی درخشیدند.

گزارش تصویری: پاکسازی مناطق آلوده به مین

تصاویری از پاکسازی مناطق آلوده به مین کشور

بایستی تا فردا سوسنگرد آزاد شود

عصر روز 23 آبان ماه، سرهنگ سلیمی از سوسنگرد به من اطلاع داد که شهر به شدت تحت فشار است و امکانات غذایی و نظامی وجود ندارد. دشمن هم در صدد تحرک می‌باشد. پیش از آن قرار بود که عملیات محدودی بشود و از فشار دشمن بکاهد، ولی انجام نشد.

انتقاد یک نماینده از نحوه ثبت اطلاعات شهدا در سازمان ثبت احوال

نماینده اراک از نحوه ثبت اطلاعات شهدا در سازمان ثبت احوال کشور انتقاد کرد و خواستار پیگیری موضوع توسط رئیس مجلس شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.