غم‌انگیز بودن سینمای امروز ایران

ابراهیم حاتمی‌کیا با حضور در برنامه «هفت» گفت: دسته‌ای از فیلمسازان ایرانی با آن طرف آب در ارتباطند و خدارا شکر همیشه دلارشان می‌رسد و مارکوپولو هستند و در آن سوی آب ها رنگ عوض می‌کنند و عکس های مختلف می اندازند!

حضور تک‌نفره فراستی به پایان رسیده؟

حضور یکباره منوچهر اکبرلو و شاهین شجری کهن در برنامه شب گذشته هفت به عنوان منتقد، فضای همیشگی این برنامه را تغییر داد. زیرا این صندلی ثابت فقط تا کنون متعلق به فراستی بوده است. این احتمال را هم می توان در نظر گرفت که به دلیل انتقادهای فیلمسازان متعدد از لفظ تند فراستی، محمود گبرلو سردبیر برنامه تصمیم دارد در آینده از منتقدان سینمایی به صورت چرخشی در هفت استفاده کند.

با به تعطیلی کشاندن نابخردانه برنامه هفت مخالفیم

علی رغم اعتراض شدیدمان به سهم دهی نامتوازن به جریان های مخالف و معاند با هرگونه اقدام نابخردانه و نسنجیده با برنامه های اینچنینی از جمله به تعطیلی کشاندن یا پلمپ کردن تریبون های بوجوده آمده نیز مخالفیم و این اقدامات احتمالی برخی مدیران را فرار به جلویی برای پاک کردن صورت مساله می دانیم.

پایان حرف و حدیث‌های مختار؛ حضور سه گانه عرب‌نیا در هفت

واکنش‌ها به اولین حضور عرب نیا در هفت بیشتر مربوط می‌شد به منتسب کردن او به دولت و سیاست‌های آن و همچنین متهم کردن او به هزینه کردن مقام‌معظم رهبری. عرب‌نیا در پاسخ به استفاده از سخنان رهبری استناد به سخنان ایشان را مانند تمام بخش‌ها لازم دانست. او خود را شخصیت مستقل سیاسی عنوان کرد و سرباز میهن نامید.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.