بسیج و مقدس‌مآبی!

در طول سالهایی که از آخرین پیام امام درباره بسیج گذشته است و در میان هزاران پوستر و پلاکاردی که در این یازده سال به در و دیوار خیابانها و اداره‌ها و… چسبیده است، ندیده‌ام که این جمله از امام پوستر شده باشد، یا بر دیوار پایگاه بسیج مسجد یا دانشگاه یا اداره یا کارخانه ای نقش بسته باشد که: «مملکتی که با استکبار و پول‌پرستی و تحجرگرایی و مقدس‌مآبی مخالف است، همه افرادش باید بسیجی باشند.»

و ما ادراک ما بسیجی…

بسیجی، دست‌پرورده نائب ولی‌عصر بود و برای همیشه سرباز ولیعصر خواهد ماند؛ و بر سر پیمانی که بسته بود ایستاده است. پابه‌پای “رهبری نظام”، برای جنگ‌هایی که فردا و پس‌فردا در پیش است تا شهادت ، یا فتح همه سنگرهای کلیدی جهان

و ما ادراک ما بسیجی…

جوهره اصلی بسیجی، نظامی‌گری او نبود. همه طرّاحان نظامی جهان را دست ‌برسر و کلافه کرده بود ولی این نبود آنچه بسیجی حق داشت بدان ببالد و سر به آسمان بساید. چیز دیگری در این میانه بود…

از مرز ۲۰ میلیون بسیجی در کشور گذشتیم

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز (پنجم آذر) تمامی بسیجیان در سراسر کشور حماسه حضور و اعلام آمادگی برای آزادی قدس شریف را با نام شکوه مقاومت به نمایش خواهند گذاشت.

کتاب «حماسه وارثین» منتشر شد

کتاب «حماسه وارثین» با موضوع اشعار ویژه ماه صفر و با رویکردی بصیرتی به مناسبت هفته بسیج منتشر شد.

«نامه های شفاهی»روایت شهیدی با 2مزار

«نامه های شفاهی» به مناسبت هفته بسیج به یکی از معدود شهدایی می پردازد که پیکر پاکش در دو مزار جای گرفته است.

سردار نقدی میهمان برنامه تهران۲۰ می‌شود

سردار «محمدرضا نقدی» رییس سازمان بسیج مستضعفین امشب ۳ آذر به مناسبت هفته بسیج میهمان برنامه تهران ۲۰ می‌شود.

راه پیروزی کشورها تبعیت از راه بسیج است

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه روحیه جهادی همان روحیه بسیجی است، گفت: مسیر بسیج همان مسیر پیروزی است که امروز برخی کشورها با تأسی به این امر بدان دست پیدا کرده‌اند.

نمایشگاه کتاب ویژه هفته بسیج افتتاح شد

نمایشگاه ویژه هفته بسیج با حضور آیت‌الله جنتی، سردار نقدی و وزیر ارشاد پس از اقامه نماز جمعه افتتاح شد.

۲۵ مرکز جدید بسیج تهران برای حفظ قرآن

در ایام هفته بسیج ۲۵ شعبه و واحد حفظ قرآن توسط سازمان قرآن و عترت بسیج تهران بزرگ راه‌اندازی می‌شود که نشانی این شعب و واحد‌ها در این گزارش تقدیم می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.