پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

مرد تویی،بقیه اداتو درمیارن…

خبرنگار:خوشحالی اخوی،عملیات دیشب چطور بود؟
رزمنده:خیلی خوب شد
+حالت چطوره؟
-خیلی خوبه،اول شب دستم قطع شده از مچ ولی با این دستم جنگیدم

من برای پسرم هم رسید نگرفتم…

طلاهاشو که تحویل داد از درب ستاد پشتیبانی جنگ بیرون رفت…
جوان داد زد: خانوم رسید طلاها…
خندید و گفت: من برای پسرم هم رسید نگرفتم…

تیتراژ ۳۹ هفته با صدای حمید عسگری +دانلود

تیتراژ پایانی سریال «۳۹ هفته» به خوانندگی حمید عسگری، که پخش آن همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در شبکه تهران آغاز شده است، منتشر و در دسترس مخاطبین قرار گرفت.

75 ایده با موضوع مسجد و دفاع مقدس

در آستانه هفته دفاع مقدس جمعی از فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهر مشهد در جلسه ایده پردازی با موضوع «مسجد و دفاع مقدس» به این سوال پاسخ دادند که اهالی مسجد با موضوع دفاع مقدس و شهدا چه کارهایی می توانند انجام دهند.

رونمایی از کتاب «وصال در فکه» در بیرجند

کتاب «وصال در فکه» که به زندگینامه سردار شهید «محمد حسن فایده» پرداخته است همزمان با هفته دفاع مقدس در بیرجند رونمایی می‌شود.

نمایشگاه‌های کتاب دفاع مقدس در تهران

علی ناظری معاون ادبیات سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع سپاه گفت: با توجه به اهمیت برگزاری این نمایشگاه در تهران لازم است کلیه دستگاه‌های مجری که می‌توانند در دفاع مقدس این نمایشگاه مشارکت کنند درجلسه‌ای برای هماهنگی‌های بیشتر حضور داشته باشند. وی افزود: این سازمان‌ها و ارگان‌ها نظیر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای […]

و این گونه بود که سانسور شدم!

ماجرای هفته دفاع مقدسی که پشت سر گذاشتم! آمدند گفتند برای مراسم شان می خواهند نماینده ای از طرف خانواده های شهدا بیاید و دلنوشته ای بخواند.

اگر می‌شد جلوی جنگ را گرفت، بنی‌صدر این کار را می‌کرد

صدام حسین وقتی حسن البکر را کنار زد و رییس جمهور شد، به عنوان اینکه ما با ایران درگیر هستیم یک تسویه داخلی ایجاد کرد و به این بهانه در واقع هم طرفداران ایران را زد، هم طرفداران سوریه و هم طرفداران حزب کمونیست را. او طی چند ماه هرسه گروه را قلع و کم کرده بود…

دفاع مقدس فقط بیان خاطرات نیست

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در گرامیداشت هفته دفاع مقدس نباید به بیان خاطرات بسنده کرد بلکه باید تکلیف خود را از فرهنگ غنی آن دوران استخراج کنیم.

اکران مستند «ننه قربون» در دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

این مستند به مناسبت هفته دفاع مقدس همراه با ۱۵ فیلم دیگر در بیش از ۴۰ نقطه از کشور تحت عنوان «اکران خیبر» نمایش داده می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.