گزارشی از تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌ها در هفته نامه «دانشجویان»

شماره جدید هفته نامه دانشجویان یکشنبه بر روی دکه های روزنامه فروشی قرار گرفت. در این شماره هفته نامه دانشجویان گزارشی تفصیلی از تفکیک جنسیتی در دانشگاه ها، مصاحبه با مصطفی کواکبیان با تیتر منظور رهبری از بی تقوایی سیاسی مجمع روحانیون مبارز بود، یادداشتی اختصاصی از رئیس فدراسیون فوتبال درباره شکست های و مطالب متنوع دیگر منتشر شده است.

طعنه‌های قائم مقام کروبی به خاتمی در هفته نامه «دانشجویان»

شماره اول نشریه «دانشجویان» منتشر شد. در این شماره با تیتر اصلی «پول از تو مدرک از ما!» به بررسی پرونده دانشجوی پولی پرداخته شده است. از مصاحبه‌های خواندنی این شماره می‌توان به مصاحبه با حجت الاسلام منتجب نیا و وحید یامین‌پور اشاره کرد. قائم مقام کروبی در این مصاحبه طعنه‌های زیادی را به خاتمی زده و در مورد حزب اعتماد ملی، سرنوشت اصلاحات، کروبی، انتخابات آینده و .. مطالبی بیان کرده است.

هفته‌نامه «دانشجويان» آمد

هفته‌نامه «دانشجويان» با موضوعات سياسي، صنفي، فرهنگي، اجتماعي و ورزشي از فردا دوشنبه روي پيشخوان مي‌آيد. اين هفته‌نامه كه نخستين نشريه سراسري با تمركز بر روي مسائل صنفي دانشجويي است، قصد دارد پرداختن به مسائل صنفي و سياسي و فرهنگي در دانشگاه‌ها را به عنوان كارويژه اصلي خود قرار دهد. اين هفته‌نامه به مديرمسئول و صاحب‌امتيازي ودود حيدري منتشر مي‌شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.