چرا غرب آرزوی شهادت سردار سلیمانی را دارد؟

قدرت و وجهه قاسم سلیمانی به عنوان کسی که قدرتمند‌ترین بازیگر عرصه منطقه است در سه سال گذشته افزایش یافته است. برخی از مقامات عراقی او را ستایش می‌کنند

اشتباهات اصلاح طلبان در هفته نامه «مثلث»

هفته نامه خبری، تحلیلی مثلث منتشر شد. شماره نود و یکم هفته نامه مثلث با عکس موسوی لاری روی جلد و تیتر «گفت و گوی جنجالی با وزیر دولت خاتمی» منتشر شده است. در این گفتگو موسوی لاری درباره‌ی اشتباهات اصلاح طلبان، موسوی خوئینی‌ها، 18 تیر و 30 خرداد مطالبی بیان کرده است. پرونده این شماره مثلث نیز به تحولات لیبی و دیکتاتور آن معمر قذافی پرداخته است. از دیگر بخش‌های این شماره مثلث گفتگو با دکتر حامد و محمد صادق الحسینی با موضوع تحولات سوریه است.

از پارلمانتاریسم تا بناپارتیسم در هفته نامه «مثلث»

شماره هشتاد و هفتم هفته نامه خبری تحلیلی «مثلث» منتشر شد. گفتگوی با وزیر ارشاد درباره‌ی مطبوعات، سینما و خطوط قرمز با تیتر « در شرایط عادی، فضای جامعه باید باز باشد» از مطالب مهم و مفصل این شماره از مثلث است. ویژه نامه مشروطه ایرانی از پارلمانتاریسم تا بناپارتیسم نیز از بخش‌های دیگر این شماره از نشریه است که به جریان مشروطه و روشنفکری در ایران پرداخته است.

هفته نامه مثلث دیگر منتشر نمی‌شود

هفته نامه مثلث که از مردادماه سال 88 به جرگه نشریات فعال پیوسته بود به دلایل مالی انتشار خود را متوقف کرد و توانست جای خود را نزد مخاطب بگشاید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.