آچارکشی برجام در هفته‌نامه پنجره

مسائل پیش روی برجام و نحوه بررسی تصویب آن در مجلس یا شورای عالی امنیت ملی باعث شده است که فضای سیاسی کشور چند صباحی درگیری خاصی با این موضوع داشته باشد و این مسئله بهانه­ای شد که پنجره­ای­ها به این موضوع، افق تازه­ای بگشایند که اهمیت این موضوع در تصویر جلد ۲۵۰ هفته­‌نامه پنجره هم بازتاب داشته است.

از پلیس باتوم از دوست طعنه و کنایه

ماجرا از آنجا شروع شد که پنهان‌کاری دولت در مخفی نگه داشتن خبر بازگشایی مجدد سفارت بریتانیا در تهران به منظور جلوگیری از اعتراضات مردمی ناکام ماند و علاوه بر خشم افکار عمومی از بازگشت رسمی ولی بی سر و صدای روباه پیر به ایران، جمعی از دانشجویان فراخوانی را برای تجمع در برابر سفارت این کشور در خیابان فردوسی هنگام ورود فیلیپ هاموند، وزیر امور خارجه بریتانیا منتشر کردند و در روز یکشنبه نیز در برابر این سفارتخانه حاضر شدند.

بازخوانی پرونده مهدی هاشمی و در پنجره

شماره ۲۴۵ هفته‌نامه پنجره با بررسی روند راهی شدن مهدی هاشمی به زندان، پرونده‌ای درباره اقتصاد پساتحریم و هم‌چنین پرونده‌ای درباره زندگی شهید رسول حیدری منتشر شد.

«پنجره» با سخنگوی طالبان به گفتگو نشست

شماره جدید هفته نامه پنجره به همراه گفتگو با سخنگوی طالبان به روی پیشخوان مطبوعات رفت.

دادگاه احمد توکلی در شماره 238 پنجره

قسمت پایانی لیگ چهاردهم فوتبال ایران، برای طرفداران تیم تراکتورسازی تبریز پایان‌بندی تلخی داشت و اعلام نتیجه نادرست بازی هم‌زمان سپاهان و سایپا به بازیکنان نفت تهران و تراکتورسازی تبریز و هواداران حاضر در ورزشگاه، در دقایق پایانی و حواشی و اشتباهات داوری، باعث شد پنجره در شماره 238 خود به بررسی پشت‌پرده این وقایع بپردازد.

سمفونی نور و لطافت در پنجره ۲۳۰

نگاهي به‎جايگاه فيلم «محمد (صل‎الله‎عليه‎وآله‎وسلم)» از منظر تاريخ اسلام از مطالب این شماره پنجره است.

گلایه‌های آیت‌الله مهدوی‌کنی از انتخابات92

عبدالمطهر محمد خانی در یادداشتی پیرامون مذاکرات هسته ای تاکید کرده است که در حال حاضر در دو سوي مذاکره ایران و آمریکا، منعطف‌ترين دولت‌هاي حال حاضر در مذاکره هستند و اين مسئله خود عامل رواني مهم براي به نتيجه رسيدن مذاکرات است.وی محمود سريع‌القلم و مسعود نيلي را موثرترين افراد روي نگاه رئيس‌جمهور و کليت کابينه دانسته است و تاکید نموده است که روند فعلي مذاکرات نشان مي‌دهد مذاکرات به توافق خواهد انجاميد.

اولین مصاحبه شهرام جزایری پس از آزادی

هفته نامه پنجره تیتر یک این هفته خود را مصاحبه با شهرام جزایری پس از آزادی وی از زندان انتخاب کرده است.شهرام جزایری چندی پیش، پس از سالها از زندان آزاد شد و اکنون سعیدصدرائیان با او به گفت و گو نشسته است.

شماره 213 نشریه پنجره منتشر شد

تازه‌ترین شماره هفته نامه پنجره با پرونده‌های مختلفی در زمینه‌های سیاست، ادبیات، اقتصاد و… بر روی پیشخوان کیوسک‌های مطبوعاتی نشست.

ممنوع‌التصویرها به پنجره رفتند

جلد این شماره نشریه تصویری از محمد خاتمی رئیس جمهور اسبق ایران است.پنجره در این شماره نامه اخیر مجمع روحانیون مبارز به رهبرانقلاب که توسط وی امضا شده بود را مورد بررسی قرار داده است

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.