توقیف ۹دی تذکر به کیهان و رجا

در جلسه امروز – دوشنبه – 12 مرداد هیات نظارت بر مطبوعات، عملکرد رسانه‌های مکتوب و الکترونیک درخصوص مذاکرات هسته‌ای بررسی شد و با توجه به تبصره ٢ ماده ٥ قانون مطبوعات و بند 8 ماده 6، هفته نامه «٩ دی» توقیف و پرونده آن به دادگاه ارجاع شد.

هفته‌نامه یا لثارات توقیف شد

هفته نامه «یالثارات الحسین» به استناد بندهای 8 و11 ماده6 قانون مطبوعات و بر اساس تبصره ماده12 آن قانون توقیف و پرونده تخلفات آن نشریه جهت رسیدگی به مرجع قضایی ارسال شد.

تعارف كه نداريم، بي‌عرضه‌ايم!

از حق نگذريم اوضاعمان آنقدرها هم بد نيست. اگر ماه‌نامه و هفته‌نامه روي دكه نداريم، تا دلتان بخواهد بولتن و رصدنامه داريم! به بركت خان گسترده بيت المال هر ماه از ده جا كتابچه‌هاي شكيل رصد و بررسي اخبار فرهنگي دستمان مي‌رسد. همان چيزهايي را كه قبلاً در تك و توك نشريات جبهه فرهنگي انقلاب چاپ شده است دوباره چاپ مي‌كنيم و بابتش كلي هم حق الزحمه مي‌گيريم و بعد خوشحاليم كه مادر تهاجم فرهنگي را به عزايش نشانده‌ايم!

عکس: مردم کاندیدای محبوب خود را پیدا کردند

به گزارش تریبون مستضعفین جدیدتری شماره هفته نامه نه دی با تیتر «مردم کاندیدای محبوب خود را پیدا کرند» به استقبال نامزدی دکتر جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری رفت.

فرش قرمز برای فتنه در «9 دی»

«فتنه گران چه کسانی را کاندیدای مجلس می کنند؟» عنوان گزارشی است تفصیلی از تحرکات انتخاباتی اصلاح طلبان و جریان فتنه و همچنین معرفی اسامی کاندیداهای مورد نظر آنها در سراسر کشور که در صفحه سیاست 9دی منتشر شده است؛ «فرش قرمز برای فتنه، بزرگنمایی برای انحراف» درباره تحرکات انتخاباتی ساکتین و مردودین فتنه و «دیپلماسی عمومی غایب در بیداری اسلامی» درباره نتایج دیپلماسی دولتهای نهم و دهم مطالب دیگر صفحه سیاست شماره سی و چهارم محسوب می شوند.

یک‌سالگی بیداری اسلامی در «۹ دی»

سی و چهارمین شماره هفته نامه 9 دی منتشر شد. تیتر یک 9 دی با عنوان «فتنه آینده؛ طراحی مدل روسی برای انتخابات مجلس» به تحلیل سناریوی پیچیده امنیتی سیاسی دشمن برای انتخابات مجلس می پردازد. صفحه جبهه مقاومت این هفته 9دی به مناسبت یک ساله شدن بیداری اسلامی ملتهای منطقه در دو صفحه به تحلیل اجمالی اتفاقات یک سال گذشته در کشورهای منطقه پرداخته است. این ویژه نامه که با عنوان «بیداری اسلامی یکساله شد» منتشر شده است.

افشای نشست انتخاباتی اصلاح طلبان و آمریکایی‌ها در «۹ دی»

سی و سومین شماره هفته نامه 9 دی شنبه نوزدهم آذرماه منتشر شد. تیتر یک 9 دی با عنوان «نشست انتخاباتی اصلاح طلبان و آمریکایی ها در بگرام» به گزارشی از نشست اخیر برخی اصلاح طلبان خارج نشین و مرتبط با عناصر داخلی اصلاحات با سرویسهای امنیتی و جاسوسی آمریکا اختصاص دارد که در بگرام افغانستان صورت گرفته است. طبق گزارش 9دی استراتژی توافق شده در این نشست تلاش برای مشارکت حداقلی مردم در انتخابات و القای برگزاری انتخابات تک قطبی عنوان شده است.

غیبت ملت در خانه ملت در هفته‌نامه «۹ دی»

سی امین شماره هفته نامه 9 دی شنبه پنجم آذرماه منتشر شد. تیتر یک 9 دی با عنوان «سخنان مهم آیت الله مصباح درباره جبهه پایداری، وحدت اصولگرایان، فتنه و انحراف» به سخنان اخیر آیت الله مصباح یزدی در جمع مسئولان همایش مکتب امام خمینی اختصاصی دارد. صفحه بلاگستان 9 دی هم به مناسبت روز مجلس یادداشتهایی را با عنوان «غیبت ملت در خانه ملت» در نقد رویکرد سایت اینترنتی خانه ملت و «معرفی پایگاههای مجلس در اینترنت» منتشر کرده است.

نتایج اولین نظرسنجی درمورد انتخابات مجلس در «۹ دی»

سی امین شماره هفته نامه 9 منتشر شد. تیتر یک 9 دی با عنوان «مشارکت پرشور 85 درصدی در انتخابات مجلس» گزارشی اختصاصی است از آخرین نظرسنجی‌های چند نهاد و منبع معتبر و فراگیر که در آبان ماه صورت گرفته است. در این نظرسنجیها 65 درصد پاسخگویان با قاطعیت اعلام کرده اند که در انتخابات آتی مجلس شرکت خواهند کرد و 20 درصد گفته اند شاید در انتخابات حضور یابند؛ همچنین 35 درصد اعلام کرده اند به اصولگرایان رأی می دهند که 18 درصد آنها جبهه متحد اصولگرایان و 17 درصد هم جبهه پایداری را انتخاب کرده اند.

هشدار درباره انتشار دومین نامه بدون سلام هاشمی در «۹ دی»

بیست و هفتمین شماره هفته‌نامه 9دی شنبه هفتم آبان‌ماه منتشر شد. تیتر یک 9دی با عنوان «دومین نامه بدون سلام هاشمی در راه است؟» تحلیلی است که در آن ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای هاشمی رفسنجانی در ماههای اخیر و همچنین تلاشهای انتخاباتی وی، برای مجلس نهم. در صفحه اندیشه یادداشتی را با عنوان «نه آنارشیسم نه محافظه کاری» در ارتباط با تأکیدات صدباره رهبر انقلاب در خصوص کرسی های آزاد اندیشی منتشر کرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.