جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

دو قلوهای سفید از مادری سیاهپوست

از افغانستان که برگشت موسوی در هلال احمر، آوازه‌اش را شنیده بود. به همین دلیل پیشنهاد داد تا به آفریقا برود. 22 بهمن ماه سال 86 اعزام به آفریقا شد. به کنیا رفت و کار را شروع کرد. آنجا را که دید تازه فهمید هر چه کرده هیچ بوده چون کار واقعی آنجا بود. اگر زخم انسانی که مبتلا به بیماری HIV است را درمان می‌کرد باعث می‌شد 10 انسان دیگر به این بیماری مبتلا نشود و به این ترتیب 10 نفر در کمتر از 10 سال نمیرند و 10 خانواده بی‌سرپرست نمی‌شوند.

علت سقوط بالگرد مدیریت بحران مشخص شد

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور علت سقوط بالگرد مدیریت بحران را پرواز در شرایط جوی نامناسب اعلام کرد.

دلایل سقوط بالگرد هلال‌احمر اعلام شد

عزت‌الله خان‌محمدی در خصوص آخرین اطلاعات سقوط بالگردی در منطقه دربند تهران اظهار داشت: بررسی‌ها در این زمینه هنوز ادامه دارد اما علت اصلی سقوط بالگرد که در حال ماموریت در ارتفاعات شمیرانات بوده است، شرایط بد جوی بود.

گردشگری سلامت دست دلال‌ها افتاده است

رئیس جمعیت هلال احمر با انتقاد از وضعیت گردشگری سلامت در کشور گفت: متاسفانه این موضوع به دست دلال‌ها افتاده و بی‌قانونی در این خصوص صورت می‌گیرد.

آیت‌الله غیوری که بود؟

آیت‌الله سید علی غیوری از جمله روحانیونی بود که نقش بسزایی در همراهی با نهضت حضرت امام و تحمل زندان و سالها تبعید داشت. وی اولین شاگرد امام بود که توانست از ایشان بعد از شروع مبارزات شهریه بگیرد و مسئول جمع‌آوری وجوهات ایشان شود.

تشریح اقدامات دارویی هلال احمر

مدیرعامل شرکت پخش سها هلال، از تامین داروهای بیماران خاص در دورترین نقاط کشور ظرف 48 ساعت خبر داد و گفت: اگر نیاز باشد، داروی مورد نظر بیمار از طریق خدمات هوایی و در کمترین زمان ممکن به دست او می رسد.

نامه استانداری تهران به محیط زیست

رئیس مدیریت بحران استان تهران از ارسال نامه به محیط زیست تهران برای تشکیل جلسه اضطرار آلودگی هوا خبر داد.

عملیات‌های صلیب‎سرخ و هلال‎احمر منتشر شد

کتاب «مطالعه‌ای در باب مسائل عملیاتی، تجاری و غیرعملیاتی» با ترجمه «علیرضا ابراهیم‌گل» از سوی نشر خرسندی به چاپ رسید.

چگونه از خود در برابر صاعقه مراقبت کنیم

رعد و برق جان هموطن لرستانی را در پلدختر گرفت اما در این شرایط و برای جلوگیری از صدمه دیدن چه باید کرد؟

داستان هزار و یک‌شب وزارت‌علوم دولت‌یازدهم

پس از گذشت بیش از یکسال از فعالیت دولت یازدهم هنوز وزارت علوم به سر و سامان نرسیده و بعد از انتخاب دو سرپرست و یک وزیر همچنان این وزارتخانه بدون وزیر به سر می‌برد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.