همایش بین المللی «عفت در قربانگاه غرب»

همایش بین المللی «عفت در قربانگاه غرب» فردا در فرهنگسرای اندیشه برگزار می شود.

همایش ملی فقه هنر برگزار می‎شود

همایش ملی فقه هنر به همت مدرسه اسلامی هنر و با حمایت شورای فرهنگ عمومی کشور دی ماه امسال برگزار می­ شود.

فراخوان ششمین همایش «حدیث پژوهش»

ششمین همایش «حدیث پژوهش» ۲۵ آذرماه سال جاری مصادف با روز پژوهش برگزار می ­شود.

همایش ملی فلسفه اخلاق برگزار خواهد شد

پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه که دغدغه اصلی آن چاره¬جویی و راهگشایی برای نظام اسلامی است بر آن شده است تا با برپایی همایشی ملی و فراگیر در روز جهانی فلسفه آغازگر تلاشی در این خصوص باشد تا فرهیختگان سراسر کشور را به چالش با پرسش¬های اساسی این حوزه دعوت کند.

اقتصاد مقاومتی مستمسک همایش‌بازی نهادها

با توجه به تجربیات گذشته در اجرای ناقص یا تعلل در اجرای موضوعات مورد تاکید مسئولان نظام، نظیر سیاست‌های کلی اصل44 و مبارزه با فساد و برخورد همایشی با این مفاهیم، با برگزاری همایشهای متعدد در موضوع اقتصاد مقاومتی، بیم آن می رود تا این مفهوم مهم و حساس در پیشگیری از تاثیر تحریم نیز، با برخورد شعاری و همایشی روبرو شود.

همایش «اسلام ناب، رسواگر اسلام آمریکایی»

همایش بزرگداشت شهدای حج خونین سال 66 با عنوان «اسلام ناب، رسواگر اسلام آمریکایی»، با حضور حاج سعید قاسمی و نمایش مستند «قربانگاه زائران» و با حضور تعدادی از خانواده های شهدای این واقعه در حسینیه هنر برگزار می شود.

سانسورچی‌ها انقلاب را از سینما حذف کرده‌اند

اگر سینمای ما طبیعی بود، بسیاری از فیلم ها در آن ساخته می شد. متاسفانه این روزها بحث تخریب در سینمای ایران اوج گرفته است. ما در فیلم های خود جنگ و شهیدی را روایت می کنیم که شناسنامه سیاسی و اعتقادی ندارد، وصیت نامه ندارد. در واقع تمام تلاش خود را می کنیم که شناسنامه سیاسی و اعتقادی آن ها را باطل کنیم.

همایشی که به کلوپ رقص تبدیل شد

مراسم روز پرستار که روز گذشته از سوی نظام پرستاری برگزار شد، دارای حواشی جالبی بود.

حضور همسر رفسنجانی در همایش‌های رنگارنگ + عکس

اگرچه از نیات دعوت کنندگان خبری اعلام نشده اما باتوجه به اینکه اکثر قریب به اتفاق این همایش ها و جلسات با بودجه بیت المال برگزار می شود و در هر همایش، برای هر نفری که شرکت می کند، ولو به اندازه ناچیز، هزینه ای از کیسه بیت المال خرج می شود، برگزارکنندگان باید توضیح دهند که براساس کدام توجیه مهم، عفت مرعشی و فرزندانی که مادرشان را همراهی می کنند، به این قبیل جلسات دعوت می شوند؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.