واگذاری مسکن به معتادان با 5 سال پاکی

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به واگذاری مسکن به معتادان بهبود یافته که 5 سال از زمان پاکی آنها گذشته باشد، گفت: در سال 94 در هر استان خانه‌های میان راهی برای ارائه خدمات به معتادان در فرایند درمان راه‌اندازی می‌شود.

زنان، 26درصد مصرف‌کنندگان مخدرهای صنعتی

رئیس سازمان بهزیستی گفت: ایجاد زنجیره‌ی اجتماعی یک راهکار مناسب جهت ریشه کن کردن اعتیاد در کشور است.

۸۰درصد کودکان خیابانی پدر و مادر دارند

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه ۸۰ درصد از کودکان خیابانی و کار و متکدیان صاحب پدر و مادر هستند، گفت: برخی از اولیای این کودکان فقیر، بیکار و یا معتاد هستند.

حمایت از اقشار آسیب‌پذیر در ۶ماهه دوم سال

رئیس سازمان بهزیستی کشور از برنامه‌ریزی این نهاد برای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر خبر داد و گفت: در ۶ ماهه دوم برنامه‌های متعددی برای این گروه از جامعه پیش‌بینی شده است.

از نخستین تمبر سالمندان رونمایی شد

با حضور وزیر تعاون، کار و فاه احتماعی و همزمان با روز جهانی سالمندان از نخستین تمبر سالمندان رونمایی شد.

حمایت از کودکان بی‌سرپرست غزه

رئیس سازمان بهزیستی کشور از آمادگی این نهاد برای حمایت از کودکان بی‌سرپرست و بی‌پناه در غزه خبر داد و گفت: در این زمینه طی دو هفته گذشته رایزنی‌هایی از طریق مقامات مسئول انجام شده است.

قانون فرزندخواندگی از شهريور اجرا می‌شود

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت : با اجرای قانون فرزندخواندگی 35 درصد از فرزندان به خانواده های واجد شرایط واگذار می شود.

آغاز ارائه خدمات رایگان به سالمندان در منزل

رئیس سازمان بهزیستی کشور از آغاز ارائه خدمات رایگان در بخش مراقبتی و توانبخشی به سالمندان خبر داد و گفت: این خدمات در منزل و توسط مددکاران انجام می‌شود.

مستمری مددجویان افزایش می‌یابد

بنده تضمین می‌دهم که مستمری مددجویان حداقل ۲۰ درصد افزایش پیدا کند ضمن اینکه تمامی تعهدات سازمان بهزیستی کشور در خصوص احداث ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در طرح نهضت تأمین مسکن معلولان به انجام رسیده است و جشن صاحب‌خانه شدن این تعداد در نیمه دوم سال برگزار می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.