قالیباف: گناه فتنه‌گران نابخشودنی است

همه کساني که در حوادث پس از انتخابات شرايط را به گونه اي پيش برده که کشور را دچار بحران کردند و دشمنان به نوعي خفته را در داخل و خارج کشور به طمع انداختند گناه نابخشودني کردند. اين انقلاب و نظام زماني توانست از همه سختي ها عبور کند که لحظه اي چشم از علمي که به دست ولايت و رهبري بود برنداشت. در دوران پيروزي انقلاب و پس از آن اگر دشمنان موفق به ايجاد فاصله بين امام و امت شوند به اهداف خود رسيده اند و دشمنان انقلاب در حال تلاش در همين جهت هستند.

«الزامات پیشرفت صنعتی از نگاه رهبر انقلاب اسلامی» منتشر شد

«الزامات پیشرفت صنعتی از نگاه رهبر انقلاب اسلامی» توسط دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) منتشر شد.
این اثر در قالب نموداری و از میان سخنان ایشان در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای صنعت خودروسازی تنظیم شده است.

آقای رئیس‌جمهور! کار مضاعف را به بیگاری تبدیل نکنند!

سروران به خدا، به پیر و به پیامبر قسم با اداراتی که دشمنان برای استحمار و استثمار ملت بی‌صاحب پیش از انقلاب پایه گزاری کرده و به ریش انقلاب چسبیده و با شطرنجی کردن صورت خلاف کاران با همه صداقت و کوشش‌های جان فرسای شمایان و کوشش ایثارگرانه مردم، نه همت مضاعف مثمر است و نه هم با کار مضاعف به جایی می‌رسیم …

همت مضاعف چه چیزی هست؟ و چه چیزی نیست؟

پس از پیام رهبری برای سال ۱۳۸۹، این سوال در ذهن متبادر می شود که همت مضاعف و کار مضاف در چه کاری؟ منظور دقیق مقام معظم رهبری چیست؟ کار و همت مضاعف چه چیزی هست؟ قبل از این که بتوانیم به این پرسش پاسخ دهیم باید به سوال متضاد آن جواب بدهیم که کار و همت مضاعف چه چیزی نیست؟

«کار مضاعف» احمدی نژاد در تعطیلات نوروزی

پیش از این هم برخی کارشناسان با استناد به میزان فعالیت ها، برنامه ها و خدمات دولت و رئیس جمهور و ارائه آمار این تلاش ها، احمدی نژادرا در سال گذشته به عنوان “پرکارترین رئیس جمهور دنیا” معرفی کردند. نگاهی به برخی از فعالیت ها و برنامه های احمدی نژاد در ایام نوروز، می تواند گویای این مطلب باشد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.