قطع سیم‌کارت‌های فله‌ای شروع شد

خرداد ماه سه سال گذشته بر اساس آیین‌نامه ابلاغی از سوی حراست وزارت ارتباطات به اپراتورهای تلفن همراه، امکان واگذاری بیش از 10 سیم‌کارت به مشترکان توسط اپراتورها ممنوع اعلام شد.

سیم کارتهای بدون نام و نشان یکطرفه شدند

مهلت اعلام کدملی برای سیم کارتهای دارای نقص مشخصات به اتمام رسید و از امروز سیم کارتهای بدون نام و نشان مشخص یکطرفه می شود.

حذف تخفیف پیامک انبوه همراه اول

همراه اول تخفیف ۲۰ تا ۲۵ درصدی نرخ پیامک انبوه را برای شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پیامکی انبوه و تعاملی حذف کرده و از اول دی‌ماه تعرفه را طبق قیمت پایه مصوب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات (۸۹ ریال فارسی و ۲۲۲ ریال انگلیسی) محاسبه می‌کند.

کاهش تعرفه اینترنت تلفن همراه

اپراتورهای تلفن همراه باید از امروز دوشنبه تعرفه اینترنت تلفن همراه را کاهش دهند.

گزارش مشکلات قبوض نجومی به شماره 9990

مدیرعامل همراه اول گفت: مشترکان با تماس با شماره 9990 می‌توانند گزارش مشکلات قبوض تلفن‌شان را اعلام کنند.

ارسال 7.2 میلیارد پیام در مدت‌ بستری‌بودن مقام معظم رهبری

علی جنتی در گچساران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه با توجه به نظر مثبتی که شما نسبت به فعالیت برخی شبکه‌‌های اجتماعی از جمله فیسبوک داشته و در آن حضور دارید، اکنون نظرتان در خصوص دستور دادستان کل کشور مبنی بر فیلتر برخی شبکه‌های اجتماعی از جمله واتساپ و وایبر چیست، گفت: آقای اژه‌ای نظر خودشان را اعلام کرده‌‌اند و ما نیز نظر خودمان را داریم.

کمبود سیم‌کارت با کدهای قدیمی در بازار

رییس انجمن فروشندگان سیم‌کارت، گوشی و تجهیزات جانبی نسبت به عرضه سیم‌کارت‌های 5000 تومانی همراه اول اظهار بی‌اطلاعی کرد و به تشریح دلایل گرانی سیم‌کارت پرداخت.

تعرفه GPRS نصف و نرخ اینترنت 3G پنج برابر شد

تعرفه جدید اینترنت موبایل به ازای هر کیلوبایت 2.5 ریال تصویب شد. پیش از این تعرفه اینترنت نسل 3 برای رایتل 0.5 ریال تصویب شده بود که اکنون با جهت گیری اپراتورها به سمت ارائه نسل 3 تعرفه 5 برابری به عنوان تعرفه جدید تصویب شده است.

ارائه اینترنت همراه اول تنها برای HTTP

از فردا دسترسی به اینترنت همراه اول فقط از طریق تنظیمات HTTP امکانپذیر است و WAPUser‌ها دیگر پشتیبانی‌ نمی‌شوند.

لحن طلبکاری و درآمدزای همراه اول! +عکس

سه شنبه پیامکی از همراه اول به کاربران اینترنت این شبکه ارسال شد مبنی بر اینکه جهت دریافت تنظیمات جدید،مدل گوشی خود را به 8008 پیامک کنید.