موانع ارتباط عاطفی همسران

یکی از نتایج مهم ازدواج، ارتباط عمیق و عاطفی بین زوج‌هاست؛ ارتباطی که آرامش روانی به ارمغان می‌آورد و انسان در سایه آن بهتر و راحت‌تر می‌تواند به وظایف دنیوی و اخروی خود رسیدگی کند. با این حال، برخی زوج‌ها از این مهم، فاصله می‌گیرند و کارشان به طلاق کشیده می‌شود؛ آن هم طلاق عاطفی.

جزئیات نشست همسران روسای جمهور

دبیرکل جامعه زینب(س) از حضور همسر حسن روحانی در نشست همسران روسای جمهور پس از انقلاب اسلامی خبر داد.

عوارض مجرد بودن/سه ويژگی همسران خوب

رئیس دانشکده روان‌‌شناسی دانشگاه تهران با تشريح عوارض مجرد بودن جوانان در جامعه گفت: دلیل اصلی فراوانی طلاق در جامعه بی توجهی به انتخاب دقیق همسر است به همین دلیل شعار انتخاب دقیق ازدواج پایدار باید در اولویت برنامه‌های دستگاههای متولی قرار گیرد.

همسران کاندیداها به چه کاری مشغول هستند؟

شاید برای عده‌ای شناخت همسران نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برای انتخاب گزینه اصلح مهم باشد.

همسرانی‌ که برای‌ پیروزی کاندیداها می‌جنگند

حضور همسران نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در نشست های تبلیغاتی، در زمان ثبت نام و در زمان اخذ رای در حال تبدیل شدن به یک سنت در ادوار انتخاباتی ریاست جمهوری است. هفته گذشته محمدرضا عارف به همراه همسرش در یک نشست انتخاباتی حضور پیدا کرد و بعید نیست در روزهای آینده چهره همسران برخی دیگر از نامزدها در نشست های تبلیغاتی دیده شود.

سیاستمدارانی که طاقت دوری همسر را ندارند

حکم سعید مرتضوی برای همسرش یکی از موضوعات خبرساز روزهای گذشته بود که به حاشیه های پیرامون وی دامن زد

هر مرد باید ۴ زن داشته باشد!

یک مرد را باید ۴ زن چکش کاری کنند تا بشود یک آقا.این ۴ زن باید در زندگی یک مرد وجود و حضور داشته باشند تا یک مرد نرمال و عادی باشد.

روایت ازدواج پرماجرای یک جانباز

می‌خواستند کاملا مطمئن شوند که واقعا می‌خواهد با یک جانباز ازدواج کند یا نه؛ تا اینکه سر شش ماه با بنیاد دعوایش شد که من را مسخره کرده‌اید من شش ماه است دارم می‌آیم اینجا ولی شما هیچ‌کاری نمی‌کنید.

همخانه‌ای از جنس همسر یا طلاق عاطفی

هر یک از زوجین باید حالات، روحیات، نیاز‌ها و توقعات طرف مقابل را لحظه به لحظه شناسایی کرده و در تامین آن‌ها بکوشد و باید بپذیریم که مراقبت و مدیریت از راه دور باغی را به محصول نمی‌رساند بلکه باید حضور داشت و در کنار هم نهال خانواده را رسیدگی کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.