حاتمی‌کیا: به جهان می‌گوییم دروغگو هستیم

وقتی به آدم ضربه می‌زنند، از یک جایی به بعد کرخت می‌شود. من معتقدم سینمای فجر، سینمای فجر انقلاب نیست. حالا اسم من ضد انقلاب شود یا هرچیز دیگر. مهم نیست. سینمای ایران به سمت مرده شدن پیش می‌رود. شب گذشته برای دیدن تستی از فیلمم به سینمایی رفتم و اصلا مخاطبی ندیدم؛ چه کسی باعث ایجاد این شرایط شده است؟ بخشی از این جریان به دلیل سینمای جشنواره‌ای است که هنوز مبلغانی دارد.

نوه رضاخان: اگر امام نبود اعدام می‌شدم

علی پاتریک گفت: «آمریکا و رضا پهلوی من را در اروپا خفه کرده‌اند، نمی‌توانم کتاب چاپ کنم. مثل اینکه وجود ندارم، سرویس‌های مخصوص آمریکا به من اجازه‌ حرف زدن هم نمی‌دهند. اگر حرف بزنم صدای قطره‌ای که از طاق بیفتد را هم نمی‌دهد»

تبلیغ ویژه همشهری برای هلوکاست + عکس

“همشهری سرنخ” در شماره جدید خود ضمن انتشار مطلبی با عنوان “اسرار اردوگاه‌های مرگ” دقیقا به بیان مطالبی پرداخته که از سوی سران رژیم صهیونیستی برای اثبات افسانه هلوکاست تاکنون مطرح شده است.

انتقام گیری اصلاح طلبان از قالیباف به خاطر ویژه نامه «گذر از فتنه»

اصلاح طلبان شورای شهر به محوریت معصومه ابتکار طی طرحی ضمن رویارویی آشکار با محمد باقر قالیباف بزرگترین پشتیبان مالی روزنامه همشهری را منحل کردند.

همشهری با ‘حافظ هفت’ آمد

از جمله مطالب این ویژه نامه می توان به مواردی چون؛وقایع نگاری ترور 6 تیر 60، سخنان ناتمام آیت الله خامنه ای با مردم در مسجد ابوذر، نسب شناسی فرقه، تحلیل سردار صفوی از وقایع تابستان 60، ناگفته های انفجار نمازجمعه تهران در سال 63، راز نفاق منافقین، گفت و گو با دکتر کچوئیان،6 تیر چرا به وقوع پیوست و … اشاره کرد.

گذر از فتنه در ۲۰۸ صفحه

این ویِژه نامه که ضمیمه رایگان روزنامه همشهری سه شنبه 18 خرداد 89 است با آثار و گفتارهایی از چهره های شاخص سیاسی و رسانه ای جریانات سیاسی کشور به مرور جزئیات و تک تک وقایع انتخابات ریاست جمهوری 88 و حوادث فتنه پس از آن می پردازد. چهره هایی که در میان آنها نامه های آشنایی چون علیرضا پناهیان، احمد توکلی، مهی فضائلی، مرتضی طلایی، عباس سلیمی نمین، علی اکبر پرورش، رسول منتجب نیا، الیاس نادران، ابراهیم فیاض، اسماعیل کوثری، محمد صادق کوشکی، محسن رضایی، علی زاکانی، عماد افروغ و محمد باقر قالی باف و… دیده می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.