از لبوفروش تا هنرمند؛ هیچکس حرف نزند!

فهم این موضوع که اظهار نظر هنرمندان در باب مذاکرات هسته ای کشور جنبه سیاسی و جناحی نداشته بلکه وجهه ای ملی دارد و در راستای همدلی و همزبانی با دولت است زیاد پیچیده نیست؛ واقعیتی که معلوم نیست چرا کام برخی را تلخ کرده است.

اظهارنظر چهره های فرهنگی، هنری و ورزشی حاضر در مراسم تشییع پیکر شهدای غواص

در مراسم باشکوه تشییع 270 شهید تازه تفحص شده، چهره های مختلف فرهنگی، هنری، رسانه ای و ورزشی حضور داشتند. کارگردانان، تهیه کنندگان و بازیگران سینما و تلویزیون از جمله چون رضا میرکریمی،مازیار میری، حسن پورشیرازی، جمال شورجه، محمدعلی باشه آهنگر،کمال تبریزی، اکبر نبوی، مجتبی راعی، همایون اسعدیان، فرشته طائرپور و… از این جمله بودند.

از حداد عادل تا احمدی نژاد و هاشمی رفسنجانی

شخصیت ها و چهره های معروف مذهبی، سیاسی، فرهنگی، ورزشی و … در صفحات شصی خود در شبکه های اجتماعی مطالبی را درمورد 175 شهید غواص تازه تفحص شده منتشر کرده اند که دیدن آنها خالی از لطف نیست.

دردسرهای سلفی جان کری با پرستو صالحی!

این تجربه جدید جدا از همه نکات مثبتی که می‌تواند داشته باشد و این نکته که توانسته چهره‌های سرشناس را به طور مستقیم با مخاطبان و طرفدارانشان مرتبط کند ولی خود سرآغاز مشکلات بسیاری بوده است. مشکلاتی که از نوع نگاه افراد به شیوه زندگی و مسائل روزمره‌شان نشات می‌گیرد.

نخبگان آستانه تحمل و انتقاد پذیری را بالا ببرند

جامعه ما بر خلاف ادعای بسیاری از افراد که خود را روشنفکر و طرفدار طنز و… نشان می دهند به هیچ عنوان تحمل انتقاد نداشته و نسبت به این مساله به شدت واکنش نشان می دهد.

جشن ازدواج زوج خیر در آسایشگاه کهریزک

زوج جوان آغازین شادی زندگی مشترک خود را با معلولان جسمی و حرکتی به اشتراک گذاشتند و آسایشگاه کهریزک را به تالارهای شیک و باکلاس و گران قیمت ترجیح دادند تا با تقسیم نمودن شادیشان شاهد لبخندهای فرشتگان زمینی باشند.

تلخی بی‌پایان موسیقی در سالی که گذشت

بیش از یک سال از استقرار مدیریت جدید دفتر موسیقی می‌گذرد و می‌توان عملکرد این مجموعه را به ترازوی قضاوت گذاشت. مجموعه‌ای که شاید بعد از حوزه تئاتر، بیشترین انتقادها را متوجه معاونت هنری دولت یازدهم کرده است.

این مجسمه‌ها هنر ایران را جهانی می‌کنند

محمدحسین عماد برگزاری سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی را در صورت درست اجرا شدن آن، فرصتی برای ارتباط هنر ایران با دنیا دانست.

حاتمی‌کیا به کمپین حمایت از ایتام غزه پیوست

در ادامه حمایت هنرمندان و سینماگران از پویش شکوفه‌های زیتون(کمپین حمایت از ایتام شهدای غزه) «ابراهیم حاتمی‌کیا» کارگردان فیلم «چ» نیز از این پویش حمایت کرد.

اعتراض‌ حامدبهداد به فیلم‌های تلخ اجتماعی

اعتراض به جریان فیلم‌های تلخ و افسرده اجتماعی حالا دیگر تبدیل به بحثی فراگیر بین کارشناسان، رسانه‌ها و هنرمندان شده است. به خصوص بعد از حضور تعدادی از این فیلم‌ها در جشنواره‌های جهانی و ارائه تصویری دروغ و معوج از ایران با نشان دادن اغراق‌شده‌ی مشکلات و آسیب‌های اجتماعی و اقتصادی داخل کشور.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.