برگزاری مسابقه عکس «فصل شیدایی»

مسابقه عکس «فصل شیدایی» با هدف بهره‌گیری از نگاه عکاسان به هنرهای نمایشی برگزار می‌شود.

استعفا یا فرافکنی مدیر تئاتر؟

در حالی مدیرکل سابق مرکز هنرهای نمایشی در 6 بند از 10 بند متن استعفای تقدیمی خود به وزیر ارشاد از مشکلات مالی به عنوان دلایل اصلی این کناره‌گیری یاد کرد، که در سالیان گذشته نیز بودجه مشکل اصلی فعالیت مدیران بوده است اما هیچکدام به این دلیل استعفا ندادند.

اجرای نمایش «شوق حضور» در حوزه هنری

نمایش «شوق حضور» نوشته‌ زنده یاد منصوره فیلی با کارگردانی شیوا کاتوزیان از روز یکشنبه 18 آبان‌ماه؛ ساعت 18 در تماشاخانه‌ مهر حوزه هنری میزبان مخاطبان می‌شود.

اجرای نمایشنامه توهین‌‌آمیز به سالارشهیدان

چرا مدیر نظارت و ارزشیابی مرکز هنرهای نمایشی به عنوان کارگردان در ایام محرم این نمایشنامه ضددین را اجرا می‌کند. شاید از نظر جناب دادویی که کارشان نظارت بر عدم اجرای چنین نمایشنامه‌هایی است «ناگهان هذا حبیب‌الله…» یک نمایشنامه کاملا دینی است!!

مهریه کم در زمان دفاع مقدس یک افتخار بود

مدیر ادبیات و هنرهای نمایشی سازمان زنان دفاع مقدس گفت: در زمان دفاع مقدس مهریه کم یک افتخار بود. البته در حال حاضر نیز دسته‌ای از این خانواده‌ها این رسم را ادامه داده‌اند. در زمان دفاع مقدس دختران و پسران چیزی نداشتند و چیزی هم نمی‌خواستند.

معاونت هنری ارشاد پاسخ می‌دهد!

اداره کل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد متنی با عنوان «پاسخ به شبهات اخیر» منتشر کرده است که درباره مسائل مربوط به اظهارات محمد یعقوبی است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.