هوای تهران تا ۴۰ درجه گرم می‌شودم

آسمان تهران کمی ابری است که برای ساعات بعدازظهر وزش باد را داریم و امشب نیز احتمال بارش‌های خفیف و پراکنده در مناطق کوهستانی استان تهران وجود دارد

بارش باران در سواحل شمالی

امروز در استان‌های ساحلی دریای خزر، سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، فارس و زاگرس مرکزی بارندگی رخ خواهد داد. همچنین بارش باران در ارتفاعات تهران دور از انتظار نیست.

تابستان امسال یک درجه گرمتر از معمول

در برخی از استانها شامل آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و مرکزی افزایش دما در خرداد ۹۴ حدود ۲ درجه سانتیگراد بیشتر از شرایط نرمال بود.

فردا تهران بارانی می‌شود

کارشناس هواشناسی گفت: از فردا بعدازظهر آسمان تهران ابری می‌شود و شاهد بارش‌های پراکنده خواهیم بود.

بارش رحمت‌اللهی در زمان سال تحویل در اکثر شهرها

زمان سال تحویل 1394 در اصفهان، ایلام، البرز، سمنان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، تهران، قزوین، سیستان و بلوچستان، گلستان، گیلان، مازندارن، زنجان، فارس و قم و دیگر نقاط کشور به جز خراسان جنوبی بارش باران خواهیم داشت.

بارش برف و باران ادامه می‌یابد

براساس نقشه های پیش یابی هواشناسی روز پنجشنبه سامانه بارشی در شرق و جنوب شرق کشور فعال بوده و موجب افت دما، ابرناکی، بارش باران و برف، وزش باد و در مناطق جنوبی رگبار و رعدوبرق می شود.

بارش باران و برف در راه است

احد وظیفه درباره آخرین پیش‌بینی‌ها از وضعیت آب و هوای کشور طی روزهای آتی گفت: بر اساس نقشه های پیش‌یابی هواشناسی از بعد ازظهرامروز یکشنبه و طی روز دوشنبه با نفوذ جریان‌های سرد شمالی، ضمن کاهش دما در نوار شمالی کشور، در سواحل دریای خزر، دامنه های البرز و بتدریج شمال شرق کشور ابرناکی، بارش باران و برف و گاهی با وزش باد پیش‌بینی می شود.

انفجار پیرترین ماهواره کاربردی آمریکا در مدار

یک ماهواره 20 ساله نیروی هوایی آمریکا در مدار زمین منفجر شده و 43 تکه زباله فضایی آن به زباله‌های قبلی موجود در فضا افزوده شدند.

بارش برف در 20 استان کشور

مدیرپیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور ضمن تشریح آخرین پیش‌بینی‌ها از وضعیت آب و هوای کشور در روزهای آتی از بارش برف در 20 استان کشور خبر داد.

موج جدید بارش ها از فردا وارد کشور می‌شود

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، از ورود موج جدید بارش ها از عصر فردا از شمال غرب و غرب کشور خبر داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.