ایران قربانی حقوق بشر

 دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار تعدادی از آثار جشنواره با موضوعات شهدای ترور، جنایات منافقین و گروه های تروریستی، حمله به هواپیمای مسافربری ایران، حملات شیمیایی و شهدای هسته ای در قالب چهار لوح برای اکران مردمی در شهرها و روستاهای کشور آماده کرده است.

شعر: هنوز آثاری از گل‌های سرخی مانده بر دریا

هنوز آثاری از گل‌های سرخی مانده بر دریا | هنوز از بغض معصومانه‌ای دارد خبر دریا || خلیج فارس دارد رودرودی تازه می خواند | که موجاموج سرشار است از خون جگر دریا

«تیر نمرود» به یاد شهدای ایرباس منتشر شد + دانلود

سرود «تیر نمرود» در سالروز شهادت ۲۹۰ نفر از هم‌وطنانمان در پرواز مسافری ایرباس با صدای استاد اسفندیار قره‌باغی منتشر شد.

تصاویری که آمریکا به آن افتخار می‌کند!

«در دل هر آنچه در جوامع سرمایه‌داری غرب با هیبتی «باثبات» رخ می‌نماید، «بی‌ثباتی» هولناکی نهفته است؛ این ثبات و نظم، هر آن ممکن است از درون فرو بپاشد. این عنصر بی ثبات در لایه‌های مختلف به عنوان خشونت و ترور متبلور شده است. …»

پرونده غرامت ایرباس در دولت هاشمی از دادگاه بین‌المللی بازگردانده شد

یک کارشناس حقوق بین‌الملل با بیان اینکه پرونده دریافت غرامت حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران در دادگاه بین‌المللی دنبال شد، گفت: این پرونده به سود ایران در جریان بود اما بنا به دلایلی در دولت هاشمی بازگردانده شد.

پرونده ایرباس 655؛ آیا فقط جان آمریکایی مهم است؟!

هواپیمای مسافربری ایران در آب‌های سرزمینی کشورمان مورد حمله قرار گرفت، اما پرونده این جنایت با پرداخت «خسارت به بازماندگان» و نه «غرامت» مختومه شد.

کمپین کاپیتان شهبازی در محكوميت تحريم فروش هواپيما به ایران

کاپیتان هوشنگ شهبازی خلبان هواپیمای بوینگ 743 مسکو به تهران که به دلیل آسیب دیدگی هواپیما توانسته بود آن را بدون چرخ جلو در فرودگاه مهرآباد فرود آورد در یک بیانیه و کمپین جهانی خواستار محكوميت تحريم فروش هواپيماهاي مسافربری غیر نظامی به ایران شد.

لکه‌ ننگی که بر پیشانی آمریکا ماند

در دوازدهم تیرماه 1367 شمسی، هواپیمای مسافری ایرباس ایران که از بندرعباس عازم دبی بود، بر فراز آب های خلیج فارس و در نزدیکی جزیره “هنگام” مورد هجوم یگان های دریایی متجاوز آمریکایی مستقر در آب های خلیج فارس قرار گرفت و سقوط کرد و تمامی آنها اعم از مرد و زن و کودک و نوجوان و کهنسال با وقوع این جنایت فجیع به شهادت رسیدند.

ایران صرفا عملکرد مقامات آمریکا را ملاک قضاوت قرار می‌دهد نه اظهاراتشان

وزیر امور خارجه درخصوص سالروز حمله به هواپیمای مسافربری ایران در 12 تیر 1367 و شهادت بیش از سیصد نفر از شهروندان بی گناه ایرانی توسط ناو هواپیمابر آمریکایی، بیانیه ای صادر و تاکید کرد: ایران هیچگاه به برخی اظهارات ظاهرفریب دولتمردان آمریکا اعتنایی نکرده و صرفاً عملکرد و رفتار عملی مقامات و نهادهای آمریکایی را ملاک قضاوت قرار داده و خواهد داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.