هاشمی منکر هولوکاست است؟ نیست؟

آیت الله هاشمی رفسنجانی چندی پیش در مصاحبه خود گفت: وقتی انسان یک قطعه تاریخی به آن مهمی را منکر می‌شود که همه می‌دانند اتفاق افتاده و خانواده‌هایی قربانیان هستند این نوعی دفاع از هیتلر و نازی‌ها است.

حضور ۱۵کشور در«مسابقه‌کارتون هولوکاست»

مدیر خانه کاریکاتور ایران از حضور کارتونیست‌های ۱۵ کشور در «مسابقه کارتون هولوکاست» خبر داد و گفت: درخواست رژیم صهیونیستی برای توقف برگزاری این مسابقه، نهایت عجز و عصبانیت این رژیم است

ما خوب و شاد هستیم

پایگاه خبری رادیو ملی آمریکا (ان پی آر)، گزارشی با عنوان «یهودیان ایران می گویند ایران خانه ماست و در آن می مانیم» منتشر کرد.

از «هولوکاست»هیتلر تا «آغوش باز»نتانیاهو

نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز گذشته از قطعی بودن حمله به یهودیان در اروپا در آینده خبر داد و بر همین اساس از آنان دعوت کرد تا اسرائیل را برای ادامه زندگی خود انتخاب کنند.

نقدی بر اتهام سخیف علی مطهری به نظام

علی مطهری در حالی چنین تهمتی به نطام می زند که خودش بارها در این باره در صدا و سیما و حتی تریبون مجلس و سایتها و روزنامه‌ها و دانشگاهها آزادانه صحبت کرده است و نظرات عجیب و غریب داده است.

تی‌شرتی که صدای صهیونیست ها را در آورد

عذرخواهی و ضرر عظیم یک شرکت معروف تولیدکننده پوشاک به‌خاطر یک جنجال صهیونیستی. یکی از تولیدات ZARA تی شرت های راه راهی بود که روی آن ستاره زرد رنگی نقش بسته بود. این طراحی مورد اعتراض بسیاری از یهودیان قرار گرفت. آنها دلیل اعتراضشان را شباهت این تی شرت ها به لباس زندانیان یهودی در اردوهای کار اجباری در زمان جنگ جهانی دوم اعلام کرده‌اند.

حمله سایبری به سایت‌های اسرائیلی

هکرهای حامی فلسطین از سراسر جهان، هم‌زمان با 7 آوریل ، “روز یادبود هولوکاست” طی عملیاتی با عنوان”OpIsraelBirthday” در حال هک کردن سایت‌های مهم رژیم صهیونیستی هستند.

اظهارنظر عجیب هاشمی درباره فلسطین!

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پرهیز از افراط و تفریط در دفاع از آرمان‌های مردم فلسطین را یک هوشیاری سیاسی خواند و گفت: منطقی نیست برای دفاع از مظلومیت فلسطین، ظلم دیکتاتوری چون هیتلر را توجیه کنیم.

«هولوکاست» آمریکایی‌ها چیست؟

امریکا مدعی است که گروه القاعده به رهبری «اسامه بن لادن» عملیات انفجار برج های دوقلو در یازده سپتامبر را انجام داده است. با این حال، امریکایی ها تا به امروز هیچ سند موثقی در این باره ارائه نکرده اند. از سوی دیگر، خود القاعده هم به طور رسمی این اقدام را نپذیرفته است.

۶نکته در مورد مصاحبه ظریف با abc NEWS

در مورد غنی سازی 20 درصد و لزوم دسترسی ایران به این سطح از غنی سازی، از موضع ضعف صحبت کرد و میتونست به نیاز صنعت پزشکی هسته ای ایران به اورانیوم 20 درصد هم بپردازه

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.