نشر اخبارکذب در شبکه‌‌های وابسته به سعودی

هکر یا هکرهای سعودی با حمله به حساب های شبکه عرب زبان العالم در سایت های توییتر و یوتیوب، کنترل آنها را در دست گرفته‌اند.

ترکیه یک «ایرانی» را به آمریکا تحویل داد

روزنامه صباح چاپ استانبول گزارش داد که ترکیه یک فرد ایرانی به نام «نیما گلستانه» متهم به فعالیت‌های سایبری علیه آمریکا را به مقامات این کشور تحویل داده است.

جاسوسی انگلیس از اطلاعات هک شده

ستاد ارتباطات دولت انگلیس برای جاسوسی از سوژه‌های مورد نظر، به اطلاعات مسروقه از ایمیل‌های این افراد توسط هکرها متوسل می‌شود.

هکرهای سونی رسانه‌ها را هم تهدید کردند

هکرهای شرکت سونی حداقل یکی از رسانه‌های منتشر کننده اخبار مربوط به این رویداد را تهدید کرده اند و اف بی آی در حال تحقیق در این زمینه است.

تلاش هکرها برای به‌دست‌گرفتن مدیریت‌اینترنت

گروهی از هکرهای اینترنتی با حمله به سیستم‌های سازمان آیکان که مدیریت اینترنت را در دست دارد توانستند به بخش‌های مدیریتی آن دسترسی پیدا کنند.

حمله هکر سوریه‌ای به سایت‌های آمریکایی

یک شرکت آمریکایی فعال در زمینه برقراری ارتباط میان شرکت‌های تجاری و مشتریان از طریق شبکه‌های اجتماعی از حمله هکرهای سوریه به سایت خود و چند شرکت دیگر خبر داده است.

رفع آسیب پذیری خطرناک در وردپرس

به تازگی وصله به روزرسانی برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس و یکی از پلاگین های محبوب آن عرضه شده تا آسیب پذیری موسوم به cross-site scripting (XSS) برطرف شود.

حمله ناکام هکرها به سرورهای یاهو

هکرهای خرابکار با سوءاستفاده از آسیب پذیری شل‌شاک که در هفته‌های اخیر دردسرساز شده، به سرورهای یاهو نفوذ کردند، اما در سرقت اطلاعات ناکام ماندند.

هک بزرگترین بانک امریکایی

هکرها با حمله به بانک جی.پی مورگان امریکا نه تنها اطلاعات 76 میلیون مشتری را به سرقت بردند بلکه 7 میلیون حساب بانکی تجاری را نیز هک کردند.

«شل شاک» در کمین هزاران سرور در جهان

هکرها با سوءاستفاده از آسیب‌پذیری برنامه Bash بدافزارهایی را بر روی وب سرورهای Nginx و Apache نصب کرده و در حال آسیب زدن به هزاران رایانه هستند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.