آغاز ثبت نام بسته‌معرفتی ارتقای‌توانمندی‌ مدیران هیآت کشور ویژه‌ ایام فاطمیه ۱۴۴۰

بسته‌معرفتی ارتقای‌توانمندی‌ مدیران هیأت های کشور ویژه‌ایام فاطمیه ۱۴۴۰ از سوی جامعه ایمانی مشعر قم منتشر شد.

دهمین همایش هیأت‌های محوری و برگزیده کشور در قم برگزار می‌شود

در آستانه شهادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهراء(سلام الله علیها)، ایام فاطمیه و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب‌اسلامی، دهمین همایش هیأت‌های محوری و برگزیده کشور با محوریت «هیأت و گفتمان‌انقلاب‌اسلامی»، ششم و هفتم دی‌ماه، با همت جامعه ایمانی مشعر در قم برگزار می‌شود.

شما چرا به امام حسین(ع) علاقه داری؟

ویژه برنامه محرمی ده قدم را ببینید و اینجا دلنوشته‌های خود را برای عاشورا بنویسید

شب پنجم محرم/ حضرت عبدالله بن الحسن(ع)+فیلم

بیانات حجت الاسلام و المسلمین سید حسین مومنی در باب حضرت عبدالله بن حسن علیه السلام

خیمه عزاداری، پادگان آمادگی برای مقابله با یزیدیان زمان است

مردم در اقامه و سازماندهی این گونه مناسبت‌ها، به خصوص در زمینه محرم، تجربه و سابقه‌ای چندصد‌ساله دارند و در همه ابعاد هم موفق بوده‌اند و باید مراقب باشیم جنبه مردمی این مجالس پرشور حفظ شود و نقش تسهیل‌کننده و تکمیل‌کننده دستگاه‌های رسمی و دولتی به حالت جایگزین و مجری تبدیل نشود.

نقش هیئت در سد کردن نفوذ فرهنگی دشمن

یک خطر بزرگ برای هیئت‌ها خطر «تخدیر» هیئتی‌هاست. به این معنا که یک عده مست و سرخوش و بی‌خبر از جامعه تربیت می‌شوند و به گمان اینکه نوکر اهل‌بیت هستند، دچار توهم معنویت می‌شوند، درحالی‌که هیچ حرکت و جنبشی مشاهده نمی‌شود. هیئت رفتن این عده فقط جنبه‌ی تخلیه کردن عواطف و احساسات پیدا می‌کند.

کربلا نیامدم، تا سیاسی نباشم! +دانلود

ششمین شماره ویژه‌نامه روزانه «هیهات» منتشر شد.

دانشجویان گمنامی که نوشت‌افزار ایرانی توزیع می‌کنند+تصاویر

تعدادی از دانشجویان و فعالان هیاتی دغدغه‌مند بجنورد، لوازم تحریر ایرانی اسلامی را تبلیغ کرده و به خانواده‌های علاقه مند می‌فروشند و سود حاصل از آن را برای هیأت عزاداری خرج می‌کنند.

شاعر باید زبان اهل‌بیت باشد

سازگار گفت: دو نوع شعر آیینی داریم یک نوع شعر ولایی است و یک نوع شعر نصیحتی. اولین چیزی که برای رشد جامعه‌ مهم است شعری است که مضمون داشته با جامعه حرف بزند و جامعه به فراخور حالش از آن استفاده کند.

هیأت باید به تقویت بعد عاطفی بپردازد

مصطفی خورسندی گفت: هیئت باید به تقویت بعد عاطفی بپردازد. این تقویت بعد عاطفی سبب جذب به مسیر اهل بیت علیهم السلام می‌شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.