تعرفه آب تا ۳۰درصد گران شد

اساس مصوبه دولت، نرخ تعرفه آب شرب شهری به ازای هر واحد مسکونی برای مصارف ماهانه کمتر از ۱۵ متر مکعب ۱۰ درصد، از ۱۵ تا ۲۰ متر مکعب ۱۵ درصد، بیش از ۲۰ تا ۴۰ متر مکعب، ۲۰ درصد، همچنین برای مصارف ماهانه بیش از ۴۰ متر مکعب،۳۰ درصد و برای کاربری‌های غیرخانگی،۲۰ درصد افزایش یافت.

مواضع انقلابی را صریح و بدون ترس بیان کنید

گام دوم در تحقق اقتصاد مقاومتی، تشکیل یک ستاد فرماندهی قوی، هوشمند و نافذالکلمه است تا با پایش فعالیتها، اقدامات ضربتی برای حل مشکلات، و اتخاذ تصمیمات صحیح و بموقع، زمینه اجرایی شدن برنامه را فراهم کند و به مردم گزارش دهد.
حضرت آیت الله خامنه ای به دولتمردان تأکید کردند: هیچ برنامه اقتصادی غیرمنطبق با سیاستهای اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار ندهید و برنامه ششم توسعه را نیز سریعتر و بر همین مبنا تدوین کنید.

مدیران ارشد دولت عضو کتابخانه ملی شدند

مدیران ارشد دولت شامل وزرا، معاونان رئیس جمهور، معاونان وزرا و سازمان‌های تابعه دولت به عضویت کتابخانه ملی درآمدند.

لایحه حمایت از مالکیت صنعتی را تصویب شد

هیئت دولت عصر یکشنبه در جلسه‌ای به‌ریاست رئیس‌جمهور لایحه “حمایت از مالکیت صنعتی” را بررسی و تصویب کرد.

چهار ماموریت حاکمان اسلامی

مردم در «قضاوت‌هایِ با فکر و تأمل و جمع‌بندی شده»، اشتباه نمی‌کنند بنابراین از اینگونه قضاوت‌هایِ مردم می‌توان فهمید که کدام مسئول صالح است و کدام نه.

موفقیت‌های بزرگی در سال 93 کسب کردیم

رئیس‌جمهور با بیان اینکه موفقیت‌های بزرگی در سال جاری کسب کردیم، گفت: آمارها به ما می‌گوید موفقیت‌های اقتصادی بزرگ و چشمگیری داشتیم.

چه کسانی مجوز واردات‌ خودرو می‌گیرند؟

صدور مجوز خرید خودرو خارجی آنهم از نوع شاسی بلند، از سوی دولت برای یکی از معاونت‌های ریاست جمهوری این سؤال را مطرح می‌کند که در سال ۹۳ که مجوز خرید خودرو خارجی برای دستگاه‌های دولتی تنها با تصویب هیات دولت اجرایی می‌شود، چه کسانی این مجوز را کسب می‌کنند؟

آیا ثروت یاران روحانی شفاف می‌شود؟

شاید زمانی که نمایندگان مجلس هفتم در روزهای ابتدایی تابستان سال 84 طرحی را برای اعلام عمومی اموال کارگزاران نظام تدارک می دیدند، فکر نمی کردند این طرح چیزی حدود 8 سال سرگردانی را تجربه کند.

رسایی: کرزای بهتر سبد کالا توزیع می‌کرد

ما با کابینه ای مواجه‌ایم که بسیاری از افراد موجود در آن، چهره هایی با سابقه امنیتی و همسو با یک جریان سیاسی خاص با عملکردی خاص در چهار سال گذشته هستند و به همین دلیل، وضع موجود را بی‌تدبیری نمی‌دانم بلکه آن را تدبیر جریانی برای پروژه قبح زدایی از دشمنی دشمن و قانع کردن مردم در نیاز آنها به غرب می دانم.

سبد کالا برخی وزرا را تا مرز استعفا برد

با اجرای این طرح مخالف هستم و معتقدم این طرح بازگشت به سیستم کوپنی که در دهه 60 اجرا می شد، است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.