قرائت گزارش مذاکرات ژنو در هیئت وزیران

سخنگوی دولت از قرائت گزارش مذاکرات ژنو توسط وزیر امورخارجه در جلسه امروز هیئت وزیران خبر داد.

روحانی وزرای دولت تدبیر و امید را منصوب کرد

رییس جمهوری اسلامی ایران در احکام جداگانه ای وزیران دولت تدبیر و امید را منصوب کرد.

طنز: رای اعتماد؛ صد در صد تضمینی

کسب رأی اعتماد برای وزرای پیشنهادی خود را به ما بسپارید

فردا؛ آخرین جلسه روحانی با وزیران احمدی‌نژاد

دومین جلسه هیئت دولت به ریاست حسن روحانی و با حضور تیم اقتصادی محمود احمدی‌نژاد فردا در نهاد ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود.

واکنش الهام به بخش‌نامه جهانگیری: روحانی جلوی اقدامات غیرقانونی را بگیرد

معاون اول رئیس جمهور که اختیارات او ناشی از رئیس جمهور بوده، بالاستقلال- جز در مواردی که قانون اساسی امری را محول نموده باشد- حقی نسبت به تصرف در مصوبات دولت ندارد. در هیچ یک از مقررات و نیز قانون اساسی معاون اول، “قائم مقام” دولت در اتخاذ تصمیماتی از جنس آنچه در بخشنامه ذکر شده، محسوب نشده است.

با‌اختیار تام احمدی‌نژاد‌ چه‌ کردند؟

علی‌رغم آنکه محمود احمدی‌نژاد با تشکیل کارگروه گردشگری، اختیارات تام خود و هیئت وزیران را برای توسعه گردشگری به این کارگروه داده اما هنوز یک جلسه از آن برگزار نشده است.

آزمایش دوپینگ احمدی‌نژاد مثبت است!

پیگیری‌های جدی احمدی‌نژاد به گونه‌ای بود که برخی وزرا به شوخی می‌گفتند اگر دکتراحمدی‌نژاد آزمایش دوپینگ دهد جواب آن مثبت خواهد بود!

مجوز خاص دولت به ایرانیان خارج برای واردات خودرو

کارکنان سفارتخانه‌ها و ایرانیان مقیم خارج می‌توانند برای یک بار نسبت به واردات یک دستگاه خودروی سواری تولید داخل صادراتی به عنوان کالای برگشتی به کشور اقدام کنند.

فارس: مصوبه دولت با روح قانون مطبوعات مغایرت دارد

مصوبه دولت با امضای آقای رحیمی درباره خبرگزاری ها نه تنها مغایر مواد 4 و 5 قانون مطبوعات است،‌ بلکه فصل دوم قانون مطبوعات یعنی رسالت مطبوعات را بکلی زیر پا می گذارد لذا خبرگزاری فارس به نوبه خود دادخواستی علیه این آئین نامه به دیوان عدالت اداری ارائه خواهد کرد.

درج منابع در اخبار خبرگزاری‌ها الزامی شد

با تصویب هیئت وزیران اضافه کردن هر گونه کلمه یا عبارت به نام یا آرم نشریه و خبرگزاری ممنوع است و در تارنمای هر خبرگزاری باید نام صاحب امتیاز، مدیر مسئول و نیز زمینه فعالیت در بخشی با عنوان ‘شناسنامه’ یا ‘درباره ما’ در محل ثابت درج شود