رشد قابل توجه خرید مسکن در نیمه‌دوم سال

مصوبه اخیر هیات دولت در افزایش وام ساخت و ساز مسکن ، امیدها را در رونق گرفتن دوباره خرید و فروش مسکن زنده کرد .

دریافت کارمزد از کارتخوان‌ها به تعویق افتاد

هیات دولت در جلسه شب گذشته در مصوبه‌ای از بانک مرکزی خواست تا ضمن بررسی جوانب موضوع، پیشنهاد لازم درباره چگونگی و میزان اخذ کارمزد (از تراکنش کارت‌خوان‌ها) به شورای پول و اعتبار منعکس و پس از تصویب آن در شورای مذکور، اقدام کند.

افزایش دو و نیم‌برابری حقوق وزرا و هیات‌دولت

گفتنی است در حال حاضر حقوق وزرا ۸ میلیون تومان است که در صورت صحت این خبر، میزان حقوق آنان به مبلغ ۲۰ میلیون تومان خواهد رسید.

فردا؛ آخرین جلسه روحانی با وزیران احمدی‌نژاد

دومین جلسه هیئت دولت به ریاست حسن روحانی و با حضور تیم اقتصادی محمود احمدی‌نژاد فردا در نهاد ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود.

فردا؛ آخرین سفر استانی احمدی‌نژاد

محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور کشورمان در آخرین سفر خود به همراه هیئت دولت فردا (چهارشنبه) به خراسان رضوی می‌رود و در جوار بارگاه علی ابن موسی الرضا(ع) سفرهای استانی را به پایان می‌رساند.

بی اعتنایی به امتیازات، كار بی وقفه و خودداری از آسودگی و استراحت، امتیاز بزرگ این دولت است

در ۸ سال اخیر همه احساس و درك كردند كه رئیس جمهور محترم و همكاران ایشان، با تحمل سختی ها، نسبت به همه دولتها و دوره های دیگر، كارهای بسیار پرحجم و پرشتابی انجام می دهند كه این واقعیت، نكته برجسته و قابل تقدیری است.

اعطای نشان ایثار به ۱۴همسر شهید و ۳جانباز

ر اساس مصوبه هیئت دولت در تاریخ فروردین‌ماه سال جاری و با عنایت و اصل 129 قانون اساسی به 14 نفر از همسران خانواده شهدا نشان ایثار، سه تن از جانبازان قطع نخاع نشان ایثار و همچنین به 7 تن از نخبگان استان مازندران لوح زرین و نشان برجسته پژوهش اعطاء شد.

دستورالعمل اصلاح الگوی مصرف انرژی در دستگاه‌های اجرایی تصويب شد

هیات وزیران دستورالعمل قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران مربوط به اصلاح الگوی مصرف انرژی در دستگاه‌های اجرایی را تصویب کرد.

نخستین پايان‌نامه دانشجویی با موضوع «سفر‌های استانی دولت»

نخستين پايان‌نامه دانشجويي در مقطع كارشناسي ارشد با موضوع «بررسي آثار سفرهاي استاني هيئت دولت بر توسعه منطقه‌اي» با هدف اصلي بررسي ميزان تاثير سفرهاي استاني هيئت دولت تدوين و نگارش يافته است.

فوتوکاتور: مجسمه امیرکبیر؛ بیلیارد؛ سی دی غیر مجاز

از نصب مجسمه امیرکبیر تا تشرف مربی بیلیارد ایران به اسلام ودستگیری باند قاچاق مشروبات الکلی و …، همه و همه در این سری از فوتوکاتورهای سرویس طنز تریبون

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.