کلینتون: بابت پاسخ ضعیف ایالات متحده به «جنبش سبز» در ایران پشیمانم

هیلاری کلینتون، نامزد پیشروی دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سخنانی در اندیشکده بروکینگز گفت: بابت پاسخ ضعیف ایالات متحده به «جنبش سبز» در ایران پشیمانم، هم‌اکنون نیز باید به‌دنبال این باشیم که ایالات متحده دقیقاً چه‌کاری می‌تواند انجام دهد تا یک تغییر ایجاد کند.

هیلاری کلینتون: نباید به ایران اعتماد کرد

وزیر خارجه سابق آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری این کشور توافق هسته‌ای با ایران را گامی حائز اهمیت و گزینه‌ای بهتر از گزینه‌های جایگزین دانست و گفت: هیچ یک از گزینه‌ها از روی میز برداشته نشده است

ادامه روند نزولی محبوبیت هیلاری کلینتون

نتایج نظرسنجی تازه گالوپ نشان می‌دهد که میزان محبوبیت هیلاری کلینتون نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به پایین‌ترین سطح از زمانی رسیده است که وی از سمت وزیر خارجه آمریکا کناره گیری کرده است.

کلینتون: وزیر خارجه شدم زیاد فکر نمی‌کردم

در حالی که فعالیتهای انتخاباتی دموکراتها و جمهوریخواهان در آمریکا برای رقابتهای ۲۰۱۶ تشدید شده، گاف‌ها و اشتباهات نامزدهای این دو حزب هم رو به فزونی است.

موضع گستاخانه کلینتون در قبال ایران

نامزد احتمالی حزب دموکرات آمریکا در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ این کشور در اظهاراتی ادعا محور گفت: در صورتی که ایران به مفاد سند پایانی مذاکرات هسته‌ای پایبند نباشد، بهای آن را خواهد پرداخت.

کلینتون: به ایرانی‌ها اعتماد ندارم

نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ میلادی آمریکا از توافق هسته‌ای حاصل شده بین ایران و قدرت های جهانی حمایت کرد، ولی گفت: من به ایرانی‌ها اعتماد ندارم و هیچ کسی هم نباید به ایرانی‌ها اعتماد داشته باشد.

دریافت یا ارسال ایمیل محرمانه نداشتم

وزیر خارجه سابق آمریکا گزارش‌ها مبنی بر اینکه برای ارسال و دریافت اطلاعات محرمانه از ایمیل شخصی خود استفاده کرده است را رد کرد.

آیا هیلاری کلینتون دادگاهی می‌شود؟

روزنامه نیویورک تایمز روز جمعه فاش کرد که بازرسان وزارت دادگستری آمریکا، تشکیل پرونده کیفری برای هیلاری کلینتون وزیر خارجه پیشین آمریکا را خواستار شده‌اند.

اسناد دخالت «کلینتون» در کودتای هندوراس

پست‌های الکترونیکی وزیر امور خارجه اسبق آمریکا فاش کرد که وی در کودتای سال ۲۰۰۹ هندوراس دست داشته است.

کلینتون: ایران همچنان حامی تروریسم است

نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری و وزیر خارجه سابق آمریکا در اظهاراتی ضد ایرانی ضمن حمایت از مذاکرات هسته‌ای ادعا کرد که تهران همچنان حامی تروریسم و تهدید موجودیتی اسرائیل خواهد بود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.