مجموعه «غریب‌ترین» آشنا تجدید چاپ می‌شود

شاعر آئینی از تجدید چاپ مجموعه ” غریب‌ترین آشنا” خبر داد و گفت: این مجموعه که با محوریت حضرت ام‌کلثوم (س) نوشته شده است به بیان وجوه مختلف شخصیت این بانوی بزرگوار و اشعار مرتبط با ایشان می‌پردازد.

کتاب طرحی‌نو دردانشنامه شعرهای‌عاشورایی

کتاب دو جلدی «طرحی نو در دانشنامه شعرهای عاشورایی» به قلم دکتر محمدزاده از جمله آثار فاخر ادبی است که اخیرا راهی بازار نشر شده است. دکتر شفیعی کدکنی از افرادی است که بر این کتاب مقدمه‌ای به یادگار نوشته است.

روایت مستندسازان عاشورا در سینماحقیقت

رونمایی از کتاب «واقعه در قاب» به قلم احمد طالبی‌نژاد، یکی از برنامه‌های ویژه هشتمین دوره جشنواره سینماحقیقت بود که عصر دیروز در سینما فلسطین به انجام رسید، کتابی که به روایت مستندسازان از واقعه عاشورا و آئین‌های مرتبط با آن پرداخته است.

درگیر یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم

رئیس سازمان پدافند غیر عامل با اشاره به جنگ اقتصادی همه جانبه دشمن علیه ایران بر ضرورت تقویت تولید ملی تاکید کرد و آن را بهترین راهکار در مقابله با تحریم دانست.

چرا واقعه عاشورا در ماه محرم است؟

خواست خدا وقوع حادثه عاشورا در ماه محرم نبوده تا از فلسفه آن سؤال شود، بلکه خواست خدا این بوده که این حادثه در ماه محرم واقع نشود، زیرا خداوند از وقوع جنگ و خونریزی در ماه‌های حرام از جمله محرم کلاً منع فرموده است.

نمایشگاه نقاشی قهوه‌خانه‌ای از وقایع عاشورا

پرده‌هایی از بزرگان هنر نقاشی قهوه‌خانه‌ای پیرامون واقعه عاشورا و قیام مختار در گالری عقیلی به نمایش درخواهد آمد.

برخیز که شور محشر آمد

نوحه‌خوانی که از لحاظ فرم بر پایه‌ ریتم استوار است، در بین مکاتب موسیقی دستگاهی، بیشترین شباهت را به تصنیف موسیقی ایرانی دارد.

پرهیز از تحریف و خرافات در مداحی‌ها

یکی از مراجع تقلید گفت: در منابر حسینی و مداحی‌ها باید از تکیه بر خرافات و تحریفات پرهیز و روح ‏حماسی واقعه عاشورا را برای مخاطبان تبیین کرد.‏

مجموعه گفتارهای عاشورایی سیدحسن نصرالله

انتشارات «خیمه» بیش از ۸ عنوان کتاب در موضوع محرم و واقعه عاشورا را در دهه اول محرم روانه بازار کتاب می‌نماید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.