برنامه دیدارهای ایران در جام جهانی والیبال

سیزدهمین دوره جام جهانی والیبال از ۱۷ شهریورماه به مدت ۱۶ روز در کشور ژاپن پیگیری خواهد شد. ۱۲ تیم از جمله تیم ملی والیبال ایران در این رقابتها که در سه مرحله برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند که گروه‌بندی آن به قرار زیر است:

استادیوم ۱۲ هزارنفری واقعاچندنفر جا دارد؟

این سازه از قدیم‌الایام به «سالن ۱۲ هزار نفری» مشهور بوده و در شب‌های برگزاری لیگ جهانی، برخی از مجریان و گزارشگران هیجان‌زده از حضور ۱۵ تا ۲۰ هزار نفر در این مجموعه سخن گفته‌اند. با این حال شاید برای شما جالب باشد که بدانید سالن ورزشگاه آزادی هرگز ۱۲ هزار نفری نبوده و اصلا مشخص نیست چنین عددی از کجا درآمده و در ذهن همه تثیبت شده است؟

معروف چه خوب می‌کشد جور ظریف

برد تیم ملی والیبال ایران مقابل آمریکا در دو بازی پیاپی از آن دست اتفاق‌هایی بود که باعث شد شعرهایی در فضای مجازی در این باره سروده و دست به دست شود.

عکس: جشن خیابانی شیرازی‌ها با طعم دلواپسی

شب گذشته پس از پیروزی سه بر صفر تیم والیبال ایران بر آمریکا جمعی از شیرازی‌ها با در دست داشتن پلاکارد‌هایی در خیابان‌های شیرازی پیروزی تیم والیبال را جشن گرفتند.

مجوز حضور زنان در ورزشگاه‌ها صادر شد

معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان از تایید طرح پیشنهادی حضور خانم‌ها و خانواده‌ها در سالن‌های ورزشی از سوی شورای امنیت کشور خبر داد.

دلخوری‌ ملی‌پوشان والیبال از رییس‌جمهور

یکی از بازیکنان تیم ملی والیبال نیز با تاکید بر اینکه بازیکنان تیم ملی والیبال ایران آنقدر عزت نفس دارد که مانند خیلی ها پاداش خود را گدایی نکنند گفت: آقاى رئيس جمهور زحمت می کشند و براى باخت تيم ملی فوتبال کشورمان به تیم فوتبال آرژانتين پيام تبریک می دهند لیکن در حالی که ما(تيم ملی واليبال ایران) با اقتدار، دو تیم مطرح در عرصه والیبال یعنی ايتاليا و آمريکا را شکست داده ایم از کسى صدايى برنخواسته است!

طنز: درخواست جدید ۵+۱ از ایران

غنی سازی اورانیوم را بی خیال شدیم،
رشد والیبالتون رو هر چه زودتر متوقف کنید.

والیبال ایران-ایتالیا را اچ‌دی تماشا کنید

بر این اساس برای نخستین بار شبکه‌ای به نام اچ‌دی در ایران به طور موقت راه‌اندازی شد تا مسابقات ایران در لیگ جهانی والیبال، اولین برنامه‌هایی نام بگیرند که به صورت اچ‌دی پخش می‌شوند.

روزنامه‌های ورزشی درخشش والیبالیست‌ها را ندیدند

رخشش بزرگ تیم والیبال کشورمان در لیگ جهانی والیبال به چشم روزنامه‌های ورزشی نیامده است. و در نیم صفحه‌اول این روزنامه یا خبری از پیروزی والیبالیست‌ها نیست یا در گوشه کوچکی به آن پرداخته‌اند. چشم‌پوشی از این پیروزی در حالی رخ می‌دهد که تیترهای امروز این روزنامه که به بازی تیم‌ملی فوتبال ایران و آرژانتین اختصاص یافته‌است بیشتر گویای ناامیدی این روزنامه از کسب نتیجه در مقابل آرژانتین می‌باشد.

دانلود: «تیم‌ما قهرمانه» با صدای حامدمحضرنیا

سال گذشته حامد محضرنیا پس موفقیت‌های تیم ملی والیبال کشورمان آهنگی را برای قدردانی از آن‌ها منتشر کرد. به مناسبت درخشش دوباره والیبالیست‌های کشورمان در مسابقات لیگ جهانی ترانه «تیم‌ ما قهرمانه» را تقدیم‌تان می‌کنیم.