تلاش اسرائیل برای تمدید مذاکرات هسته‌ای

در حالی که مدت زمان زیادی تا ضرب الاجل دستیابی ایران و گروه 1+5 به توافق نهایی هسته ای ‌نمانده، تلاش های رژیم اسرائیل برای تأثیرگذاری بر روند مذاکرات و جلوگیری از حصول توافق شدت یافته است. در همین راستا، یک روزنامه آمریکایی از درخواست رژیم اسرائیل از آمریکا برای تمدید مذاکرات هسته ای تا زمان برآورده شدن همه درخواست های غرب و این رژیم خبر داده است.

فشار بر ایران، تنها اولویت امسال آیپک

سران لابی صهیونیستی «آیپک» یکشنبه شب اعلام کردند که افزایش فشارها بر ایران، تنها اولویت آن‌ها در سال جاری خواهد بود.

هیلاری کلینتون رئیس‌جمهور بعدی آمریکا است؟

نامزد ناکام دموکرات‌ها در انتخابات سال ۲۰۰۸ امروز نسبت به آن سال از محبوبیت بیشتری برخوردار است و طبق نظرسنجی‌های دانشگاه کوینیپیاک، ۵۷ درصد از آرا به نفع او بوده است

تشدید شکاف میان آمریکا و اسرائیل درباره ایران

روزنامه وال استریت ژورنال در گزارشی با اشاره به موضع گیری مشاور امنیت ملی رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد که این موضع‌گیری نشان دهنده رشد شکاف‌ میان واشنگتن و تل‌آویو درباره ایران است.

توافق ۱۰ساله با ایران نگران‌‌کننده است

نماینده ارشد کنگره و وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی به ادعاها درباره پیشنهاد طرحی ۱۰ ساله برای محدودیت برنامه هسته‌ای ایران واکنش نشان دادند.

محتوای نامه‌ ادعایی «وال استریت ژورنال» چیست؟

اینطور به نظر می‌رسد که خبر ادعایی «وال استریت ژورنال» نوعی تلاش برای بازی رسانه‌ای با اخبار عادی است که محتوای پنهانی ندارد؛ چرا که رهبر انقلاب در تمامی مواضع و سخنرانی‌های خود ضمن برشمردن دروغ‌هایی که غرب برای ادامه فعالیت گروه‌های تروریستی در منطقه غرب آسیا و شمال آفریقا گفته‌ است، همواره با لحنی محترمانه ولی صریح پاسخ هرگونه ادعا در زمینه تقاضا برای مبارزه با تروریسم در منطقه را داده‌اند.

ایران به نامه دولت آمریکا پاسخ داده ‌است!

روزنامه «وال‌استریت‌ژورنال» در گزارشی ادعا کرد تهران به نامه چندی قبل دولت آمریکا پاسخ داده است.

بنویسید مذاکره؛ بخوانید«بازی طولانی مدت»

از فکر کردن به حمله‌ی پیشدستانه علیه تاسیسات هسته ای ایران اجتناب کنید و یک بازی طولانی مدت را انجام دهید، چون زمان، آمارهای جمعیتی و تغییر نسل در ایران به نفع رژیم کنونی نیست.

رسوایی تازه شنود تلفن همراه در ایالات متحده

یکی از مقامات وزارت دادگستری آمریکا روز گذشته از برنامه جمع‌آوری داده‌های تماس‌های تلفن همراه مردم با استفاده از هواپیماهای ویژه ملخی دفاع کرد.

نامه اوباما تایید درماندگی آمریکاست

محافل سیاسی و رسانه‌ای در آمریکا و غرب نامه اوباما به رهبر ایران را نشانه ضعف و اضطراب و نیاز دولت آمریکا ارزیابی می‌کنند.