جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

بیشترین وام قرض‌الحسنه را بانک‌ها به کارکنانشان می‌دهند

اگر بانک ها 30 درصد از سپرده های جاری خود را که با نرخ صفر از مردم دریافت کرده اند به وام ازدواج تخصیص دهند، برخی موانع مهم اقتصادی پیش روی جوانان برای ازدواج حل خواهد شد و می توان وام ازدواج را افزایش داد.

وام ازدواج به ۶میلیون تومان افزایش یافت

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تهیه طرحی برای افزایش مبلغ وام ازدواج جوانان به ۶ میلیون تومان خبر داد.

وام ازدواج افزایش نمیابد‎

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با اعلام جزئیات مصوبه شورای پول و اعتبار و وام ازدواج، گفت: افزایش حداقل دو برابری مبلغ وام خودرو و کالا در دستور کار شورای پول و اعتبار قرار گرفت.

وام ۵ میلیونی ازدواج متوقف شد

سال ۹۱ شورای پول و اعتبار مصوبه ای داشت که طبق آن زوج های جوان متقاضی وام ازدواج در صورت داشتن شرایط می توانستند تسهیلات قرض الحسنه ۵ میلیون تومانی از شعب بانک‌ها دریافت کنند.

کاهش مبلغ وام ازدواج صحت ندارد

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: خبر مبلغ کاهش وام ازدواج صحت ندارد.

متقاضیان وام ازدواج ظرف 12 روز اقدام کنند

بانک مرکزی اعلام کرد: متقاضيان تعيين شعبه شده در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، حداکثر ظرف 12 روز کاري نسبت به تکميل مدارک خود اقدام کنند.

سامانه وام ازدواج مختل شد

با وجود اینکه شعب بانک‌های ملی و مسکن و تعدادی دیگر از بانک‌ها از امروز به طور رسمی آمادگی پرداخت تسهیلات ازدواج را دارند هنوز مشخص نیست دولت و بانک مرکزی از چه طریقی منابع پرداخت این تسهیلات را در اختیار سیستم بانکی قرار داده‌اند.

پرداخت «وام ازدواج» از سر گرفته می‌شود

طی هماهنگی های انجام شده بین وزارت اقتصاد، بانک مرکزی و مدیران عامل بانک‌ها پرداخت وام ازدواج که مدت ها بود با مشکل تامین منابع و پرداخت مواجه بود حل شده است و بانکها اعلام کردند که از امروز دوشنبه ششم مرداد ماه آماده پرداخت تسهیلات ازدواج به متقاضیان هستند.

سال 93 وام ازدواج پرداخت نمی‌شود

معاون امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی گفت: در بودجه سال 93 هیچگونه اعتباری برای پرداخت وام ازدواج در نظر گرفته نشده و در سال جاری وام ازدواج پرداخت نمی‌شود.

وام ازدواج فعلاً پرداخت نمی‌شود

معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه فعلاً از پرداخت وام ازدواج به جوانان خبری نیست، گفت: دولت کمیسیونی را برای از سرگیری پرداخت این وام تشکیل داده است

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.