فاتحه‌ای که قزوه برای بهبهانی خواند

علیرضا قزوه در یادداشتی به مناسبت درگذشت سیمین بهبهانی، نوشت: «سیمین هم زنی ست که ایران را دوست داشت و از خاندانی نژاده و بزرگ بود و روزگاری در دوران میانسالی اندیشه و فکرش بسیار تا بسیار بهتر از امروز کار می‌کرد».

عمار، جایی که در آن احساس غربت نمی کنی

اهدای جوایز با ریتم به شدت کُندی همچنان ادامه دارد.البته تعداد بالای جوایز هم در پایین بودن سرعت بی تاثیر نیست.به خیلی ها جایزه می دهند.عده ای لوح افتخار می گیرند و عده ای دیگر “فانوسِ” جشنواره نصیبشان می شود.به گمانم قصد دارند همه را تشویق کنند.

مادر حسن حبیبی مانع مذاکره با عراق شد

نمی‌دانم دکتر حبیبی به چه بهانه‌ای از رئیس جمهور وفت خواسته است که او را از این ماموریت معاف کند. ولی اگر دلیل واقعی‌اش را گفته باشد. حتما رئیس جمهور هم مانند من، اول شوکه شده …

معرفی یک وبلاگ خاص، با طعم ایمان و صبر

صالح کودکی است با هوش و استعداد که امسال به کلاس سوم می رود ولی با توجه به وضعیت جسمی وحرکتیش و نوع تنفسش که به کمک دستگاه است مدرسه رفتن برایش خیلی سخت شده.

نسخه اول «چهره بلاگ» کلید خورد

محمدحسین کاشی «چهره بلاگ» را یک ایده نوپا دانست و اشاره کرد: احتمالا کاربران با مشکلات و پیشنهادهایی در خلال کار کردن با این سیستم مواجه شوند که به راحتی می‌توانند با تیم پشتیبانی چهره بلاگ انتقادها و پیشنهادهای خود را مطرح کنند.

67 کافی‌نت متخلف در تهران پلمپ شد

در پی تخلفات متعدد و مکرر این واحدهای صنفی و تشکیل پرونده‌های گوناگون در پلیس فتا تهران و گزارش های مردمی در مورد سوءاستفاده این متخلفان در کافی نت های غیر مجاز،پلیس تهران ضمن اجرای طرح برخورد با کافی نت های غیر مجاز و متخلف از این صنوف بازدید کرد.

دومین موج وبلاگی صبـر ریحانه‌ها

دومین دوره موج صبر ریحانه‌هاست. و دعوت می‌کنیم از تمام کسانی که قلمی در دست دارند و می نویسند …

منافقین در فیسبوک وبلاگ هدیه می‌دهند

این وبلاگ‌ها مجهز به جدیدترین نرم‌افزارهای عبور از فیلترینگ، نرم‌افزار ارتباط صوتی و تصویری(اسکایپ)، نرم‌افزارهای امن اتصال به شبکه با تلفن‌همراه و… می‌باشد. عوامل منافقین بعد از ارتباط‌گیری با طعمه‌های خود در فیسبوک و دیگر شبکه‌های اجتماعی، این وبلاگ‌ها را به عنوان هدیه به مرتبطین خود داده و در ازای آن عکس و فیلم و خبر از داخل ایران خصوصاً با موضوع انتخابات مطالبه می‌کنند.

«کمپین اعتراض به تغییر زمان امتحانات» فیلترشد

این امر در حالی اتفاق می‌افتد که تا کنون تشکلهای مختلف دانشجویی کشور تغییر زمان امتحانات در جهت تعطیلی دانشگاهها در ایام انتخابات را محکوم کرده بودند.

آیا پرشین‌بلاگ وبلاگ حجت‌الاسلام انجوی‌نژاد را بسته است؟

از چندی پیش کاربران با مراجعه به وبلاگ حجت‌الاسلام سیدمحمد انجوی‌نژاد با این پیغام مواجه می‌شوند که این نشانی به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه یا تخلف از توافقنامه پرشین بلاگ مسدود شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.