مهدی‌سعیدی‌ وبلاگ‌نویس‌حزب‌اللهی درگذشت

مهدی سعیدی نویسنده وبلاگ گام آخر (sarband.ir) و از فعالان مجازی در شبکه‌های اجتماعی عصر جمعه در یک سانحه رانندگی درگذشت.

مرگ وب‌لاگ‌نویس منتقد دولت اوباما

پزشکی قانونی علت مرگ وی را خودکشی بوسیله طناب دار اعلام کرده اما جزئیات دیگری در این مورد منتشر نشده است.

آخرین خبر از پیگیری مرگ ستار بهشتی

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از برگزاری جلسه امروز کمیسیون متبوعش برای پیگیری مرگ یک وبلاگ‌نویس با حضور مسئولان ذی‌ربط خبر داد

وبلاگ‌نویسان ایرانی از «شیخ نمر باقر النمیر» حمایت می‌کنند

همانطور که شیخ النمر عزیز وعده داده بود، با صبر و بصیرت انقلابی خود پیچیده شدن دودمان این رژیم را برنامه ریزی کرده، از تلاش شبانه روزی در این مسیر غافل نخواهیم بود و به تعبیر مولای موحدین، جمجمه های خود را به خدا سپرده ایم و دل را به این وعده ی الهی خوش کرده ایم که «ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم.»

وبلاگ یک رسانه زنانه است

دنیای مجازی به زنان این فرصت را داده است که بدون آنکه قطع شوند بتوانند حرف بزنند…

89 ، سال رکود وبلاگستان

سال 89 در حالی به پایان می رسد که با توجه به کاهش فعالیت های خودجوش نیرو های ارزشی در محیط سایبر و یا تغییر جهت مسیری که بواسطه سیاستهای دولتی به این نیرو ها داده شد ؛ بررسی عملکرد این روند اهمیت شایانی دارد.

جبهه فرهنگی سایبر دهه ۸۰؛ مروری بر رشد و توسعه اینترنت در ایران

اما از جهتی با توجه به حوادث 8 ماهه پس از انتخابات جنب و جوش بی‌سابقه مردمی شکل گرفت و رویش‌های ادبی ؛ فرهنگی و هنری فراوانی در گوشه و کنار ایران به وسیله ابزار اینترنت به همگان معرفی شد و این مقطع را به یک دوره تاریخی در تاریخ انقلاب بدل ساخت.

جشنواره انتخاب «چهره برتر وبلاگ‌نویس سال»

این نظرسنجی با عنوان “چهره۸۹″ با تعریف ۲مرحله فرآیند جمع‌آوری نظرات کاربران فضای مجازی فارسی زبان، تلاش می‌کند تا چهره برتر وبلاگستان فارسی در سال ۱۳۸۹ را انتخاب کند.

بلاگر شیعه؛ هم‌چنان در بازداشت حکومت عربستان

«منیر الجساس» مدافع حقوق شیعیان و فعال فضای سایبر که از فوریه‌ی سال 2009 توسط حکومت عربستان سعودی بازداشت شده است، هم‌چنان بدون برگزای دادگاه در زندان به سر می‌برد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.