ثبت‌نام از پزشكان وبلاگ‌نويس حج آغاز شد

مدیر پایگاه اطلاع رسانی حج با بیان اینکه بخش پزشکان وبلاگ نویس حج در این پایگاه راه اندازی شده است، اظهار داشت: از این پس پزشکان محترم کاروان‌ها می‌توانند وبلاگ‌های خود را که با موضوع سلامت و بهداشت حج و اطلاعاتی که مرتبط با زائران است از طریق این وبگاه معرفی کنند.

دومین موج وبلاگی صبـر ریحانه‌ها

دومین دوره موج صبر ریحانه‌هاست. و دعوت می‌کنیم از تمام کسانی که قلمی در دست دارند و می نویسند …

«اعتراف سبز» کتابی در رفع شبهه تقلب

فتنه سال 88 با تمام عظمتش بر مبنای یک دروغ شکل گرفت. دروغ بزرگی به اسم تقلب! تقلبی که برای اثباتش هیچگاه دلایل مستدلی مطرح نشد. این کتاب به این تقلب بزرگ سران فتنه می‏‌پردازد. آن هم توسط کسانی که به طرف پیروز انتخابات رأی ندادند.

نامه وبلاگ‌نویسان فارس خطاب به جلیلی

جمعی از وبلاگ‌نویسان شاخص استان فارس با بیان اینکه، هر روز که می‌گذرد، بر ضرورت حضور جنابعالی در انتخابات ریاست جمهوری افزوده می‌شود، از جلیلی برای حضور مستقل در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کردند.

آیا ابهام‌های مرگ ستار بهشتی برطرف می‌شود؟

در روزهای گذشته نیز برخی وبلاگ‌نویسان در مطالب خود به سکوت مقامات امنیتی و قضایی اعتراض کردند. به عقیده آن‌ها سکوت مسئولان پلیس فتا، باعث شد که وبلاگ‌نویسان و پایگاه‌های خبری که غالبا سابقه خوشی در انتشار مطالب صحیح و متقن ندارند، نبض خبر رسانی درباره مرگ نویسنده وبلاگ «انتقاد» را با انتشار مطالب و اخبار احساسی و بعضا غیر قابل استناد به‌دست گیرند.

وبلاگ‌نویسی از آشپزخانه!

آشپزخونه جای خیلی مهمی توی هر خونه هست. تو آشپزخونه است که می‌تونی ظرف بشوری و غر بزنی، به بهانه پیاز گریه کنی، با خواهرت یواشکی سر ظرفشویی پچ پچ کنی، یه ساعت چای ریختن رو طولش بدی و توی دلت بگی وای اینا چرا نمیرن، با عشق غذا بپزی و از همه مهم‌تر بشینی وبلاگ‌بنویسی!

انجوی‌نژاد:‌ با تندرویِ جوانان چکشی برخورد نکنید

حجت الاسلام انجوی‌نژاد در سخنرانی مراسم احیاء شب ۲۱ رمضان گفت: اگر جوان در این خصوص تند هم رفت نباید با او برخورد چکشی کرد باید برای او توضیح داد، رهبری می‌فرمایند تندروی جوان را درک کنید، نه اینکه برخورد تند قضایی کنید.

وبلاگ‌نویسان ایرانی از «شیخ نمر باقر النمیر» حمایت می‌کنند

همانطور که شیخ النمر عزیز وعده داده بود، با صبر و بصیرت انقلابی خود پیچیده شدن دودمان این رژیم را برنامه ریزی کرده، از تلاش شبانه روزی در این مسیر غافل نخواهیم بود و به تعبیر مولای موحدین، جمجمه های خود را به خدا سپرده ایم و دل را به این وعده ی الهی خوش کرده ایم که «ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم.»

مجتبی دانشطلب تبرئه شد

مجتبی دانشطلب امروز (10 اردیبهشت) با حضور در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی پیرعباسی در جلسه دادگاه شرکت و دفاعیات خود را ارائه نمود. قاضی پیرعباسی نیز با توجه به توضیحات و دفاعیات ارائه شده، وی را از تمام اتهامات مبرا دانست و حکم تبرئه‌ی را صادر نمود.

مسابقه ثبت عکس و فيلم انتخابات روستاها و شهرهای کوچک

دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی،مسابقه ثبت عکس و فیلم انتخابات ،ویژه وبلاگ‌نویسان روستا‌ها و شهرهای کوچک را برگزار می کند.