خندوانه و تئوری ایران به مثابه خانواده

یکی از هنرهای خندوانه گردآوردن همه مردمان ایران زمین به مثابه یک «خانواده» در کنار هم است. رامبد جوان در عین حال که سعی می کند اعضای کمتر شناخته شده این خانواده را به سایرین بشناساند و آنان را از غریبگی درآورد، هنرمندانه به تحکیم روابط عاطفی اعضای این خانواده بزرگ نیز اهتمام می ورزد. و این همان چیزی است که در این اوضاع پرآشوب غرب آسیا و در میانه توطئه های خبیثانه دشمنان در جهت ایجاد چنددستگی در میان ملت ما، از نان شب برای ایران اسلامی عزیز حیاتی تر است.

وحدت ملی راه مقابله با نقشه دشمنان

دبیرکل شورای هماهنگی معارضان در خارج سوریه وحدت ملی همه جریان‌های سیاسی در سوریه را راه مقابله با نقشه دشمنان علیه این کشور دانست و تاکید کرد که توقف خشونت خواسته همه سوری‌ها اعم از دولت و معارضان است.

برخورد ایران با مهاجرین افغان قابل تقدیر است

رئیس پارلمان افغانستان با اشاره به برخورد دولت ایران با مهاجرین افغان گفت: نحوه رفتار ایران با مهاجرین افغان قابل ستایش و تقدیر است.

«عبدالله»و«اشرف‌غنی»بالاخره توافق کردند

سر انجام کاندیداهای انتخابات افغانستان روی ایجاد دولت وحدت ملی، چگونگی اعلام نتایج و تشکیل کابینه دولت وحدت ملی توافق کرده و قرار است امروز توافق‎نامه‎ای را نیز امضا کنند.

سیدحسن نصرالله: مقاومت در اوج آمادگی است

سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان به رژیم صهیونیستی درباره هرگونه ماجراجویی جدید در لبنان هشدار داد و گفت: دشمن در محاسباتش مرتکب اشتباه نشود، حزب الله در سطح بالایی از آمادگی قرار دارد.

عکس: امام و رهبری در جشن سده زرتشتیان

جشن سده زرتشتیان عصر پنجشنبه در باغچه بداغ آباد کرمان برگزار شد.

گزینه هاشمی برای پروژه «وحدت ملی» کیست؟

مطمئنا برای اینکه دولت وحدت ملی شکل بگیرد باید شرایطی فراهم شود که ظاهرا برخی جریان های رسانه ای به دنبال نمایش اغراق آمیز آن در جامعه هستند و در راستای تحرکات رسانه ای ایشان فردی را هم انتخاب میکنند که پیش برنده عملی آنها به حساب بیاید.

هاشمی می‌خواهد بالانسر دو جریان باشد

دبیر کل حزب مردم‌سالاری با بیان اینکه آقای هاشمی که بحث وحدت ملی را مطرح می‌کند قصد دارد بالانسر هر دو جریان باشد، گفت: آقای خاتمی اصل طرح را پسندیده ولی هنوز خودش خیلی وارد نشده و ظاهراً تردید‌هایی در این رابطه دارد.

دولت وحدت ملی؛ آرزویی مانده بر دل هاشمی

شاید آقای هاشمی فراموش کرده‌اند دوران مدیریت خود را که مردم چگونه زیر بار تورم ۴۹ درصدی کمر شکستند و طاقت آوردند و البته طبیعی است وقتی در آن شرایط فرزندان دلبند هاشمی به سوارکاری و اسکی و… می‌رفتند و غذای اسبان دخترکش هندوانه بود، خبری از وضعیت مردم نداشته باشند.

رابطه وحدت ملی، هاشمی و یک اعتراف

سید محمد خاتمی این روز‌ها به عدم تقلب در انتخابات ۸۸ اعتراف کرده است؛ ولی باید از وی پرسید که آیا برای فهم این موضوع به ۳ سال زمان نیاز داشت؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.