حضور اپوزیسیون موافق تحریم و محکوم فتنه ۸۸ در جلسه شورای شهر تهران!

دنیای وارونه ای که ضدانقلاب و درخواست کننده تحریم مردم می شود مشورت دهنده امورات شورای شهر و مستضعفان و انقلابیون هم یا ممنوع التصویر یا افراطی خوانده می شود

مطالبه گری جواب می دهد

ماجرای یک سال پیشِ آن ملک شخصی در جوار کاخ سعدآباد که جناب حسین فریدون و رئیس جمهور محترم قصد مصادره‌اش را داشتند یادتان هست؟
همان ملکی که صاحبان خانه را بیرون و ملک را پلمب کرده بودند و شواهدی هم بود که خانواده رئیس جمهور را برای بازدید آورده‌اند و می‌خواستند خانه شخصی رئیس جمهورش بکنند؟

یک پیشنهاد گرم به متخلفین لواسان

به نظرم به جای تکذیب‌های آبکی، سرکار خانم نماینده یک قرار با عدالتخواهان بگذارد. اگر ماجرای #ویلای_زوری لواسان‌ دروغ بود عدالتخواهان علاوه بر عذرخواهی، بروند زندان.

ژن خانوادگی خوب که می‌گن یعنی چی؟

مادر آقا مصطفی گفت هرکسی در جریان غنی سازی ۲۰ درصد و مهار ویروس استاکس نت و ریز اخبار پیشرفت‌های هسته‌ای کشور باشه میدونه یه طرف این بازی بچه من بود یه طرف کل سرویس‌های اطلاعاتی دنیا.

حاشیه‌های مهم‌تر از متن این روزهای تلویزیون”

از افتخارات تهرانی‌ها یکی هم اینکه ۳ سال پیش، همین روزها همزمان با سالگرد عملیات کربلای ۵ (۲۱دی)، در یک عملیات دوازده نفر از بچه‌تهرانی‌ها باهم در سوریه کربلایی شدند.

عابدان کهنز را صدبار ببینید

چندسال پیش درگیر جمع‌آوری خاطرات شهدای مدافع حرم بودم. درگیر و دار جمع آوری خاطرات، به منطقه کهنز شهریار رسیدم. ۶ هفت نفر بچه محل با فاصله ۴۰ روز از هم، در عملیات‌های مختلف، یکی پس از دیگری شهید و جانباز شده بودند. محله‌شان آب و هوای عجیبی داشت.

“فقط اینجاست که همه باید جواب پس بدن”

اسرائیل دوباره از آسمان لبنان سوریه را بمباران کرد. ترامپ بدون اطلاع به دولت عراق رفت به بغداد و به نیروهای آمریکایی سر زد. تازه از داخل خاک عراق به دولت‌مردان عراقی پیام داد که اگر خواستید بیایید در فلان پادگان من را ببینید. ملت‌های منطقه وضعیت تحقیر آمیز عجیبی دارند. یاد مستند رو در رو با شیطان ثریا افتادم.

“چک، مثل #حلب، مثل ۲۰ درصد”

یکی از مهمترین موانع رشد اقتصاد و رونق کسب و کار در کشور، وضعیت چک است. تا جاییکه طبق اظهارات مسئولان قضایی کشور، بین بیش از ۱۵ میلیون پرونده قضائی تلنبار شده مردم، رتبه دوم متعلق به دعواهای چک است. سال‌های اخیر بخاطر رکود اقتصادی، عدد چک‌های برگشتی، آنقدر افتضاح شده که دولت کلا آمارش را محرمانه کرده و اعلام نمی‌کند.

“اگر دق نکردید شک کنید”

سیاره خانم، پیرزن ۸۵ ساله‌ای که هفتاد سال بود در خانه‌های کارگری ده ونک ساکن بود و از شرایط سخت زندگی‌اش می‌گفت را یادتان هست؟ فقط چند روز بعد از این کلیپ حین دیوارکشی‌ها و بولدوزر بازی‌های دانشگاه الزهرا از غصه دق کرد و مرد.

کلیپ/ شرح ماجرای ده ونک از زبان وحید اشتری

صحبت های وحید اشتری(عضو اسبق شورای مرکزی جنبش عدالتخواه) در بین ساکنین ده ونک و توضیحاتی در مورد اتفاقات اخیر
صبح امروز اعضای شورای مرکزی جنبش عدالتخواه و جمعی دیگری از دانشجویان عدالتخواه در ده ونک حاضر شده اند.