فعالیت در رسانه‌های اجتماعی مگر به‌مأموریت

لشکری که در مقابل ماست دقیقاً همین را می‌خواهد که ما در فضای مجازی خودمان را سانسور کنیم و عقب بکشیم. بخشی از این موضوع کاملاً طراحی‌شده است . یعنی واکنش‌های شدید به مواضع انقلابی طراحی‌شده است. برای اینکه در این مارپیچ سکوت کم بیاورید و از مواضع انقلابی‌تان کم کنید.

آیا آوینی نظریه پرداز سینماست؟

یامین پور می گوید: اگر آوینی را از عرصه‌ فرهنگ و سینمای انقلاب اسلامی حذف کنید، به لکنت می­ افتیم در مقابل هاشم زاده معتقد است: اگر تلاش کنیم از آوینی یک نظریه ­پرداز بسازیم، دچار اشتباه شده‌ایم.

یامین‌پور: سیاست‌زدگی آفت کار فرهنگی

وحید یامپن پور گفت: برای توجه به فرهنگ، نگاه تمدنی نیاز است. جریان روشنفکری سکولار، هیچ وقت از فرهنگ غافل نشده است. سیاست زدگی رسانه ها، آفت کار فرهنگی است. دغدغه های فرهنگی آقا، علت گرا است نه معلول گرا. جریان روشنفکری، در موضع انفعال و تدافع قرار دارد. تولیدات جریان فرهنگی انقلاب، باید در سطح جامعه دیده شود. دولت، از لحاظ پارادایمی عقب افتاده است.

گزارش تصویری: اختتامیه جشنواره مردمی فیلم عمار

آیین اختتامیه چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار شب گذشته با حضور خانواده معظم شهدا و چهره‌های فرهنگی هنر کشور در سینما فلسطین تهران برگزار گردید.

آیا پرونده ایران در زمان جلیلی به شورای امنیت رفت؟

برخلاف آنچه تبلیغ می شود، ارجاع پرونده ایران به شورای امنیت سازمان ملل و گشوده شدن این پرونده ذیل فصل هفتم منشور ملل متحد که موضوع آن «تهدید صلح و امنیت جهانی» است، در دوره ی علی لاریجانی اتفاق افتاده است نه در دوره ی سعید جلیلی.

حامیان جلیلی امروز در کافه کراسه: رهدار، زرشناس و یامین‌پور

در این جلسه سیر و جایگاه کنونی انقلاب اسلامی، گفتمان مطلوب رئیس جمهور آینده برای پاسخگویی به نیازهای انقلاب و مردم​ در دهه پیشرفت و عدالت و در راستای اندیشه های راهبردی رهبر عزیز انقلاب​، دلایل حمایت اساتید از دکتر سعید جلیلی و محورهای برنامه ای دکتر جلیلی برای اداره کشور بررسی خواهد شد.

یامین پور مناظره با عوامل «راستش را بگو» را پذیرفت

البته نمی دانم که تهیه کننده ی محترم این سریال می دانند که بنده و بسیاری از دوستانم ممنوع التصویر هستیم یا خیر ولی به هر ترتیب اینکه تلویزیون جرأت نقد خود را داشته باشد اتفاق مبارکی است. در این سالها ایشان و همفکرانشان همیشه برای بیان سلایق و ایده هایشان به وفور از تلویزیون استفاده کرده اند و ما حداکثر در صفحات خصوصی اینترنتی مان نقد کرده ایم, این هم فرصت اندکی است بلکه ما هم حق مان را از تلویزیون استیفاء کنیم.

گزارش تصویری: غرفه تریبون مستضعفین در نمایشگاه مطبوعات ۲

روزهای نمایشگاه پر بود از میهمانان و افرادی که می‌آمدند تا درباره رسانه‌ها و مواضع خود حرف بزنند. سیاست‌مداران آخرین مواضع خود را تشریح می‌کردند و مسئولین نسبت به حوزه اختیار خود پاسخ می‌دادند. فرهنگی‌ها هم درباره کارهای جدید و تحلیل خود از وضعیت کشور می‌گفتند. ترافیک میهمان شدید بود و اینها نمو‌نه‌هایی است از ده‌ها و صدها میهمانان روزهای نمایشگاه.

دوست داشتن «آقا» چقدر مهم است؟

التزام به ولایت فقیه مساله‌ای حقوقی است. یعنی حتی می‌توانی ولی‌فقیه را دوست نداشته باشی ولی به ولایت فقیه التزام داشته باشی؛ کدام مهم‌تر است؟

وقتی یک داستان انقلابی را با تم «وضع خراب است» پیوند می‌زنیم

نگرانی اصلی درباره «بوسیدن روی ماه» پیوند دادن مفهوم شهادت و خانواده‌های شهید به تم‌های تلخ و مایوس کننده است. پیش از این در سینمای ایران به کرّات با تم «وضع خراب است» در فیلم‌های روشنفکرانه مواجه بوده‌ایم و اساساً فیلم‌های روشنفکرانه بدون نق زدن به وضع موجود و سیاه نمایی و ابراز یأس از آینده اصلاً روشنفکرانه نمی‌شوند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.