آموزش رقص به بانوان ایرانی با عنوان ورزش

هر چند پیش از این کمیسیون اصل نود مجلس یکبار در سال 89 به موضوع برگزاری کلاس های رقص تحت عنوان ورزش برای بانوان ورود کرد، اما هیچ خروجی رسمی و جدی یا اسناد و گزارشی خاص در این زمینه از کمیسیون اصل 90 مجلس خارج نشد تا همانند پرونده فساد در فوتبال، ماجرای رقاصی در کلاس های ورزشی نیز مسکوت باقی بماند.

از ورزش زورخانه‌ای تا پارکور

ورز‌ش‌هایی که مورد استقبال توده مردم قرار می‌گیرند را می‌توان معلول شرایط و نیازهای روانی-اجتماعی آن جامعه دانست. ورزش پتانسیل آن را دارد که همچون یک سبک زندگی خود را نشان دهد.

چرا فوتبال برای مفسدان اقتصادی جذاب است؟

بخشی از دنیای فوتبال در سال های اخیر در زیر سایه ابری سیاه از انواع فساد، تبانی، قمار، رشوه گیری و دخالت افراد تبهکار و فاسد قرار گرفته است. اما چرا فوتبال برای مفسدین اقتصادی جذاب است؟

ورزش استرس شغلی را کاهش می‌دهد

یک روانشناس بالینی یادگیری مهارت‌های نظم، مدیریت زمان، ورزش، برنامه غذایی مناسب، روش‌های تن‌آرامی، تغییر ویژگی‌های شخصیتی، هماهنگی شغل و قابلیت‌ها و عدم تبعیض در محیط شغلی را در کاهش استرس و فرسودگی شغلی موثر عنوان کرد.

نوشیدنی که جایگزین ورزش شده است

محققان در حال تحقیق بر روی نوشیدنی هستند که می‌تواند عملکردی همانند ورزش داشته و متابولیسم بدن را افزایش دهد.

کشمش بخورید تا جوان بمانید

این روزها بسیاری از خانواده ها ترجیح می دهند به جای استفاده از قند و شکر در کنار دمنوش‌هایی مانند چای یا سایر نوشیدنی‌های دارای کافئین از دیگر محصولاتی استفاده کنند که هم طعم شیرینی دارند و هم برای بدن مفید هستند.

پنج وظیفه جوان در کلام رهبر فرزانه انقلاب

جوان مؤمن و انقلابی نسبت به عرصه های گوناگون کشور احساس مسئولیت دارد و خود را نسبت به اوضاع و اتفاقات کشور بی تفاوت نمی بیند. در این رابطه ایشان به دو مقوله مهم اشاره میکنند: «عمل به اندازه» و «عمل بهنگام». «لحظه‌ها را بايد شناخت. اگر چنانچه انسان وقت‌شناس نباشد، نداند كدام كار را در كجا بايد انجام داد، ممكن است خطاهاى بزرگى از انسان سر بزند.»

گزارش«فساد در فوتبال» پس از جام‌‌جهانی

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش «فساد در فوتبال» پس از برگزاری جام‌ جهانی خبر داد.

پناهیان: برخی دشمن را پررو کرده‌اند

اخیراً سران مزخرف اتحادیۀ اروپا، دور هم نشستند دربارۀ ایران چه نسخه‌ای نوشتند؟ کلمات قبیحی که ما در جلسات محترمانه اصلاً این کلمات قبیح را یاد نمی‌کنیم، که حتی بخواهیم علیه‌اش حرف بزنیم. شدّت هواپرستی در جوامع غربی، به همجنس‌بازی کشیده شده. برای حقوقی کردن یک همچین مزخرفاتی که از نتایج زندگی هواپرستانه است، می‌خواهند بیایند دفتر بزنند یک همچین چیزهایی را در کشور ما رواج بدهند. چه کسی اینها را پررو کرده؟! چه کسی به آنها چراغ سبز نشان داده؟!

ايران قهرمان جام جهانی کشتی آزاد شد

تیم ملی كشتی آزاد ایران كه در دور مقدماتی به ترتیب تیم‌های ارمنستان (8 بر صفر)،‌ تركیه (7 بر یک)،‌ آمریكا (5 بر 3) و هندوستان (8 بر صفر) را شكست داد و با اقتدار پای به دیدار فینال گذاشت، در این مسابقه هم عملکرد خوبی برابر روسیه داشت و از نظر امتیازی فنی 20 بر 10 هم مقابل حریف به پیروزی دست یافت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.