استادیوم ۱۲ هزارنفری واقعاچندنفر جا دارد؟

این سازه از قدیم‌الایام به «سالن ۱۲ هزار نفری» مشهور بوده و در شب‌های برگزاری لیگ جهانی، برخی از مجریان و گزارشگران هیجان‌زده از حضور ۱۵ تا ۲۰ هزار نفر در این مجموعه سخن گفته‌اند. با این حال شاید برای شما جالب باشد که بدانید سالن ورزشگاه آزادی هرگز ۱۲ هزار نفری نبوده و اصلا مشخص نیست چنین عددی از کجا درآمده و در ذهن همه تثیبت شده است؟

غنچه قوامی با تودیع وثیقه آزاد شد

غنچه قوامی ساعتی پیش با تودیع وثیقه از زندان آزاد شد.

ورزشگاه آزادی در رده آثار ملی

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران با اعلام اینکه ورزشگاه آزادی به زودی ثبت ملی می شود، گفت: تا سال ۹۲ در کنار ورزشگاه آزادی، موزه ورزش نیز راه‌اندازی می‌شود.

یک ورزشگاه مطلوب

اینجا هیچ کس به فکر بیرون از ورزشگاه نیست چه برسد به کشور دیگر. کسی دلش برای هیچ مستضعفی نمی سوزد و فقط برای تشویق تیمش به ورزشگاه آمده است چراکه قرار است بازی سیاسی نشود.

از مسجدالحرام تا ورزشگاه آزادی فاصله ای نیست!

آنگاه که در کنار خانه خدا ماموران وهابی سعودی به جرم دعا برای مسلمانان بحرین و لیبی و یمن و فریاد الموت لامریکا و الموت لاسرائیل بازداشتم کردند و با دستبند و پابند به مخفرالشرطه انتقالم دادند، بازجویی کردند، توهین نمودند، انگشت نگاری و چهره نگاری کردند، نمونه ی خونم را برداشتند و … آنقدر برایم سخت نبود که دیروز برخورد وحشیانة ماموران نیروی انتظامی را با دانشجویان انقلابی و فرزندان حضرت روح الله سلام الله علیه دیدم.

درگیری‌ فیزیکی نیروی انتظامی با دانشجویان این‌بار در ورزشگاه اصفهان

در دقیقه 60 دانشجویان و تماشاچیانی که پشت دروازه تیم الهلال مستقر شده بودند، با سر دادن شعارهایی مانند بحرین حره حره، اولین گل ما تقدیم به بحرینیا و با نمایش پرچم‌ کشور بحرین، حمایت خود را از مردم مظلوم بحرین و اعتراض به جنایات آل سعود و آل خلیفه بیان کردند.

گزارش تصویری از اعتراضات مردمی به کشتار مردم بحرین در ورزشگاه آزادی

تریبون مستضعفین- اعتراض به کشتار مردم بی دفاع بحرین در حاشیه مسابقه فوتبال پرسپولیس و الاتحاد عربستان به دست نیروهای انتظامی به خشونت کشیده شد. این اعتراضات به دعوت تنی چند از فعالان فرهنگی و فعالان رسانه های مجازی صورت گرفته بود که مورد استقبال دانشجویان و وبلاگ‌نویسان دیگر هم قرار گرفت.

مستندی از حاشیه بازی پرسپولیس-الاتحاد: به جرم حمایت از بحرین

از چند روز گذشته با توجه به زمینه هایی که رسانه ها به خصوص رسانه های مجازی و جنبش های وبلاگی در خصوص حمایت از مردم بحرین به راه انداخته بودند شرایط ویژه ای برای حضور فعالان جنبش دانشجویی و رسانه ای در ورزشگاه برای محکوم کردن جنایات بر علیه این مردم شکل گرفته بود. اما برخورد امروز نیروی انتظامی این حضور را به عرصه برخود و دستگیری جمعی از فعالان دانشجویی و رسانه‌ای تبدیل کرد.

پیشنهاد جوانان ایرانی: حمایت از مردم مظلوم منطقه در استادیوم آزادی

این افراد قصد دارند برای نشان دادن حمایت خود از مردم مظلوم بحرین، لیبی، یمن و دیگر مناطقی که اخیرا در آن‌ها اعتراضاتی علیه حاکمان مستند شکل گرفته است، با در دست داشتن پرچم این کشورها در روز بازی میان دو تیم ایرانی و عربستانی در ورزشگاه آزادی تهران حاضر شوند تا بدین وسیله پیام خود را به مردم عربستان و تمامی افرادی که آن بازی را تماشا می‌کنند برسانند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.