سونی موبایل ورشکست شد

شرکت ژاپنی سونی با توجه به ضرر و زیان‌های متوالی در صنعت تولید گوشی‌های هوشمند، رسما اعلام کرده که از این بخش همچون لپ‌تاپ‌های وایو کنار می‌کشد.

پیشنهاد خروج از رکود وزارت نیرو به دولت

قائم مقام وزیر نیرو با بیان اینکه این وزارتخانه در بودجه جاری مستاصل است گفت: پرداخت بدهی های وزارت نیرو به پیمانکاران و بانک ها بطور یکجا شدنی نیست اما خوشبختانه در بند “ق”تبصره ۲ مواردی دیده شده است تا بدهی ها کاهش یابد.

بازدید آخوندی از بانک مسکن لغو شد

پس از اینکه عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در اظهارات خود اعلام کرد که بانک مسکن ورشکسته است، با واکنش مدیر عامل بانک مسکن و وزیر امور اقتصادی و دارائی مواجه شد.

محجوب: بانک رفاه ورشکسته است

رئیس هیات تحقیق و تفحص مجلس از تامین اجتماعی گفت: طبق آخرین گزارشها بانک رفاه رقمی بیش از 150 میلیارد تومان زیان سالانه داشته است.

ادعای ورشکستگی شرکت گاز با وجود طلب ۵ هزار میلیاردی

شرکت ملی گاز در حالی ادعای ورشکستگی می‌کند که در ۱۳ ماه گذشته از ۵ هزار میلیارد تومان درآمد قانونی خود ناشی از حذف بخشی از رانت پتروشیمی‌های گازی صرف‌نظر کرده و برای وصول آن هیچ اقدامی نکرده است.

ورشکستگی ۱۰۰ فعال بازار کامپیوتر

سید مهدی میرمهدی – رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران از تعطیلی و ورشکستگی حدود 100 فعال بازار به دلیل شرایط بد اقتصادی خبر می دهد و می گوید: کالاهای کامپیوتری بر مبنای دلار و درهم وارد بازار ایران می شود و واردکنندگان خریدهای خود را بر مبنای اعتبار 3 ماهه، 6 ماهه و یکساله انجام می دهند که با نوسانات نرخ ارز بسیاری از این فروشندگان دچار ضرر و زیانهای بسیاری شدند که مجبور به ترک فعالیت در این صنف شدند.

شهرهای آمریکا قربانی نجات این کشور از ورشکستگی شدند

نظریه‌پرداز و تحلیلگر مسائل سیاست خارجی آمریکا، ورشکستگی چند شهر ایالت کالیفرنیا در ماه گذشته را سازوکاری می‌داند که به قصد جلوگیری از ورشکستگی کل آمریکا اتخاذ شده‌اند.

تا این شیوه اداره وزارتتان باشد این در به همین پاشنه خواهد چرخید

سالهاست که کشاورزی جنوب کرمان با سیاستهای نسنجیده مسئولان امر، روزهای سختی را می گذراند، مردم دیار فراموشی دیگر عادت کرده اند که هر سال فریاد کم رمق عده ای از کشاورزان یا همان تولیدکنندگان ملی را که ورشکست می شوند بشنوند ..

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.