پشت پرده ادغام سیاسی دو وزارتخانه

دولت دهم با برکناری زودهنگام وزرای رفاه و صنایع عملا مجلس را در منگنه قرار داده بود و احتمال این که ادغام وزارتخانه‌ها معطل بماند و سرپرستی وزرا از ۳ ماه قانونی بگذرد و نیازمند حکم حکومتی رهبری شود، بسیار بالا بود و هزینه‌هایی برای نظام ایجاد می‌کرد.

هفته پژوهش آغاز شد

مراسم آغاز هفته پژوهش صبح امروز با حضور وزیر آموزش و پرورش و وزیر علوم در هنرستان آزادی دخترانه منطقه 7 تهران برگزار شد.

شبکه رایانه‌ای وزارت خارجه آمریکا هک شد

رسانه‌های آمریکایی گزارش داده‌اند که شبکه رایانه‌ای وزارت خارجه این کشور هک و در پی آن ارسال ایمیل‌های این وزارتخانه متوقف شده است.

لزوم ارجحیت علم بر سیاست در وزارت علوم

نگاه ابزاری و قدرت‌محور به وزارت علوم، علاوه بر آنکه در محوریت این وزارتخانه در توسعه و پیشرفت و تعالی جامعه، ایجاد مانع کرده، در مواردی منجر به بروز مشکلاتی برای کشور از جمله حوادث تیرماه 78 شده است.

وزیرعلوم پیشنهادی غیرسیاسی باشد

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اینکه اگر از اصلاح‌طلبان معتدل گزینه‌ای برای وزرات علوم به مجلس معرفی شود، رای اعتماد می‌گیرد، گفت: مدیریت تخصصی و پرهیز از سیاسی‌کاری برای شخصیت وزیر پیشنهادی بعدی مورد توجه قرار گیرد.

پیشنهاد خروج از رکود وزارت نیرو به دولت

قائم مقام وزیر نیرو با بیان اینکه این وزارتخانه در بودجه جاری مستاصل است گفت: پرداخت بدهی های وزارت نیرو به پیمانکاران و بانک ها بطور یکجا شدنی نیست اما خوشبختانه در بند “ق”تبصره ۲ مواردی دیده شده است تا بدهی ها کاهش یابد.

انگلیس تحریم 6 فرد و موسسه ایرانی را لغو کرد

وزارت دارایی انگلیس 6 فرد و موسسه ایرانی از جمله دانشگاه صنعتی شریف را از فهرست تحریم های خود خارج کرد.

حامیان فتنه جایگزین نیروهای انقلابی در وزارتخانه‌ها

سیدمحمدعلی بزرگواری نماینده مردم کهگیلویه و بوی‌احمر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز خانه ملت در تذکری آیین‌نامه‌ای اظهار داشت: وزیر کشور باید موضوع اعتدال را در چینش نیروهای این وزارتخانه رعایت کند، به ویژه پس از فرمایشات مقام معظم رهبری باید تلاش کند جوانان مؤمن و انقلابی در بدنه این وزارتخانه حضور داشته باشند.

درخواست کمیسیون اصل ۹۰ از ۳ وزارتخانه

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از درخواست این کمیسیون از ۳ وزارتخانه جهاد کشاورزی، کشور و راه و شهرسازی برای ارائه اطلاعات خود درباره زمین‌خواری‌های سراسر کشور خبر داد.

شرط عجیب یک وزارتخانه برای استخدام

…در صورت هرگونه تغییر در احکام کارگزینی حق هرگونه اعتراض و شکایت در مراجع قانونی را از خود سلب می کنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.