آزادسازی تأمین پهنای باند به نفع دولت است

نماینده سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران گفت: برنامه‌های توسعه‌ای دولت در گِرو آزادسازی تأمین و توزیع پهنای باند است.

تقلب در فروش اینترنت؛ کاربران نظارت کنند

آذرماه سال جاری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد تمامی ارائه‌دهندگان اینترنت پرسرعت را موظف خواهد کرد که با راه‌اندازی سامانه سنجش سرعت و کیفیت، امکان نظارت بر کیفیت اینترنت خریداری‌ شده را به مشتریان خود بدهند.

گزارش نگران‌کننده از عملکرد وزارت‌ارتباطات

دکتر محمد سلیمانی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، اگر چه در یک دوره چهار ساله مسئولیت اجرایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را بر عهده داشته است.

اختلالات اینستاگرام ربطی به فیلترینگ‌هوشمند ندارد

وزارت ارتباطات اختلالات بوجود آمده در شبکه اینستاگرام را اختلال موقت شبکه ای اعلام کرد و آن را بی ارتباط با فیلترینگ هوشمند این شبکه دانست.

اعلام آمادگی برای تولید موبایل و تبلت در ایران

مدیرعامل سامسونگ در ایران در واکنش به اعلام وزارت ارتباطات مبنی بر لزوم همکاری این شرکت در تولید و انتقال دانش فنی به ایران به جای فروشندگی صرف گفت: در تولید مانیتور، تلویزیون و لوازم خانگی همکاری داریم و از پیشنهاد تولید موبایل و تبلت در ایران استقبال می‌کنیم.

زنگ گرانی اینترنت موبایل به صدا درآمد

از اول دی ماه همزمان با اجرای دستورالعمل کاهش تعرفه مصرف آزاد اینترنت موبایل، اپراتور دوم تلفن همراه برای جبران درآمد، تعرفه بسته‌های اینترنت خود را 2 برابر کرد.

شورای فضای مجازی نیازی به حضور رییس جمهور دارد؟

چندیست در محافل رسمی و غیررسمی نقل قولی از رهبر انقلاب منتشر می شود که نشان از اهمیت فوق العاده فضای مجازی دارد؛ «اگر وقت داشتم خودم مسئولیت شورای عالی فضای مجازی را بر عهده می گرفتم»

جنتی:شبکه‌های‌اجتماعی موبایل فیلتر نمی‌شود‎

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شبکه های اجتماعی که مخاطب انبوه دارند در فضای مجازی فعالیت آزادانه خواهند داشت.

اعلام آمادگی برای آغاز فیلترینگ هوشمند

دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: پس از اینکه وزارت ارتباطات مهلت چند ماهه‌ای را از کارگروه برای هوشمندسازی فیلترینگ درخواست کرد اخیراً‌ اعلام کرده که آمادگی شروع اجرای هوشمندسازی را دارد و از کارگروه تقاضای برگزاری جلسه فوق‌العاده برای رسیدگی به این موضوع را کرده است.

الکامپ و تلکام از سال آینده تجمیع می‌شود

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران از تجمیع دو نمایشگاه الکامپ و تلکام از سال آینده خبر داد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.