۹ سؤال از وزیر درباره سازمان سینمایی

یک ماه پیش کمیسیون فرهنگی مجلس جلسه‌ای با وزیر ارشاد داشت که ۹ سؤال در حوزه سینما مطرح شد اما در فرصت یکماهه وزیر و معاونش در سینما پاسخی در جهت رفع نگرانی‌ها ندادند و ایوبی به جای پاسخ به سؤال‌های کمیسیون فرهنگی مجلس نام فجر را از جشنواره بین‌المللی فیلم حذف کرد.

اشتباه ۲۸ساله در وزارت ارشاد

مدیر انتشارات «مجد» با اشاره به کنوانسیون «برن» که ناشران را ملزم به عرضه آثار براساس قیمت کشورهای مقصد می‌کند، از پایمال شدن حقوق شهروندان ایرانی از سوی وزارت ارشاد در ۲۸ سال گذشته سخن گفت.

حامد زمانی: آهنگ عاشقانه خواهم خواند

من با خوانندگانی که به اسم خوانندگان زیر زمینی‌ معروف شدند هیچ تفاوتی ندارم و در همان مصاحبه های اولم در سال های گذشته، از بچه های‌موسیقی زیر زمینی که درست کار می کنند حمایت کردم و به نظرم نه تنها هیچ تقابلی میان ما وجود ندارد بلکه درگیر یک سری مشکلات مشابه هستیم و معتقدم که این امر ناشی از عدم برنامه ریزی صحیح و بسترسازی مناسب است.

سوال از وزیر ارشاد در صحن علنی مجلس

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی طرح سوال از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را در صحن علنی مجلس قطعی عنوان کرد.

حاشیه‌های وزارت ارشاد از متن بیشتر است

علی جنتی گفت: اجرای کنسرت مشترک چین و ایران سرآغاز ورود گروه‌های موسیقی مختلف و ارکسترهای خارجی به کشورمان است. اتفاقا بر همین اساس هم در آینده ای نزدیک ارکستری معتبر از کشور آلمان برای اجرای برنامه به تهران سفر می‌کند.

روایت وزیرارشاد از توافق هسته‌ای

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضو کابینه دولت یازدهم اعلام کرد از بین هزار نفر از شخصت‌های حقیقی که در لیست تحریم‌ها بوده‌اند ۸۰۰ نفر از این لیست خارج شدند.

ابتکار جدید ارشاد در پرداخت بدهی به ناشران

وزارت ارشاد بر مبنای مصوبات هیات انتخاب و خرید کتاب از ناشران کتاب خریده و موظف است در برابر آن پول واریز کند اما این وزارتخانه در ابتکاری جدید برای پرداخت بدهی سال ۹۳ اقدام به عرضه بن‌کارت کتاب می‌کند!

زمزمه تغییر مدیرعامل بنیاد ادبیات داستانی

شایعه تغییر مدیرعامل بنیاد ادبیات داستانی در حالی در برخی محافل رسانه‌ای مطرح شده است که بیش از عملکرد مدیر، نحوه تعامل وزارت ارشاد با این نهاد ادبی مورد نقد و نیازمند بازنگری جدی است.

کتابی که فیلم‌نامه‌اش متهم به سیاه‌نمایی شد

نویسنده کتاب «من نوکر بابام نیستم» از رد فیلمنامه این کتاب از سوی وزارت ارشاد خبر داد.

سوءاستفاده مافیای قاچاق از مجوزهای ارشاد

سید مصطفی ابطحی دبیر کل ستاد صیانت از آثار سینمایی می‌گوید که مافیای شبکه نمایش خانگی وکلای خوبی دارند و در بسیاری از موارد حتی از مجوزهای ارشاد هم سو استفاده می کنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.