نامه بسیج دانشگاه شهید چمران به وزیر اطلاعات در مورد اسماعیل بخشی

نامه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز به وزیر اطلاعات جهت شفاف سازی ادعاهای اسماعیل بخشی از کارگران کارخانه نیشکر هفت تپه که چندی پیش توسط وزارت اطلاعات بازداشت شده بود

شورای نگهبان، وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه پاسخ دهند!

امام سه بار می‌گویند اقشار متوسط به بالا حق ندارند مسئول جمهوری اسلامی باشند. از شورای نگهبان، وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه و هیئت‌های عالی گزینش سؤال می‌کنم با چه منطقی اجازه می‌دهید برخلاف حرف امام چنین افرادی در جمهوری اسلامی به مسئولیت برسند؟ مردم فشار را حاضرند تحمل کنند ولی تبعیض را نه.

نامه جنبش عدالتخواه دانشجویی به سرپرست وزارت اقتصاد در خصوص تصویب سه لایحه مرتبط با fatf

در روزهای اخیر بعضی جریان های داخلی و خارجی به طرز مشکوکی علی رغم مخالفت های صریح کارشناسان اقتصادی و سیاسی دلسوز انقلاب دوباره درصدد مطرح کردن ۳ لایحه مرتبط با FATF در مجلس شورای اسلامی هستند. حال اینکه از ۴۱ بند تعهد ایران به FATF هم اکنون حدود ۳۰ مورد آن در حال اجراست و برخلاف نظر برخی افراد FATF نه تنها باعث کاهش قیمت ارز نشده بلکه باعث افزایش افسار گسیخته قیمت آن گردیده است.

انجام ۳ عملیات موفق ضدتروریستی

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور از انجام ۳ عملیات موفق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت اطلاعات علیه تروریست‌ها در غرب کشور خبر داد.

متلاشی‌شدن یک باند تروریستی در غرب‌کشور

با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) اعضای یک تیم نظامی تروریستی که برای اقدامات خرابکارانه وارد ایران شده بودند دستگیر شدند.

هلاکت فرمانده گروهک انصار الفرقان

هشام عزیزی معروف به ابوحفص البلوشی فرمانده سیاسی نظامی گروه تروریستی انصار الفرقان به همراه دو نفر از همراهانش به هلاکت رسیدند.

دیپلمات ایرانی ربوده شده آزاد و به تهران بازگشت

با اقدامات پیچیده اطلاعاتی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) نوراحمد نیکبخت دیپلمات ایرانی ربوده شده در صنعا از چنگال تروریست های بین المللی آزاد شده و به کشور بازگشت.

شیطنت مضحک و کشف جدید منافقین

گروهک تروریستی منافقین در ادعایی تکراری و رنگ و رورفته مدعی وجود مرکز فوق‌سری هسته‌ای در ایران شد.

اجازه واردات کالاهای اسرائیلی داده نشود

نایب‌رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه نباید اجازه واردات کالاهای اسرائیلی به کشور داده شود، گفت وزارت اطلاعات معتقد است درآمد «مارلبرو» به جیب لابی‌های رژیم صهیونیستی می‌رود.

باندی که امام آنان را «فوق محارب» می‌دانست

حجت‌الاسلام رازینی یکی از چهره‌های تاثیرگذار در محاکمه باند سیدمهدی هاشمی، ناگفته‌هایی از روند محاکمه و اعدام وی را بیان کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.