طیب نیا: نوسانات بازار ارز کوتاه مدت است

درحالی که نرخ ارز در بازار آزاد طی روزهای اخیر مدار صعودی را پیش گرفته و رکوردهای تازه ای را به ثبت رسانده است، وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: نوسانات بازار ارز کوتاه مدت است.

درخواست دولت از چین برای سرمایه‌گذاری

وزیر امور اقتصادی و دارایی صبح امروز در دیدار با مقامات اقتصادی چین، در مورد توسعه سرمایه گذاری‌های موثر چین در زیرساخت‌ها و پروژه‌های اقتصادی کشور بحث و تبادل نظر کرد.

طیب نیا با اقتصاد متلاطم کشور چه کرد؟

علی‌رغم اینکه وزیر اقتصاد دولت یازدهم شناخت مناسبی از فضای اقتصادی کشور داشت و برنامه قابل قبولی نیز برای حل معضلات اقتصادی کشور به مجلس ارائه داد، اما در 200 روز اول وزارت خود به دادن وعده های حداقلی در زمینه میزان رشد اقتصادی و نرخ تورم اکتفا کرد.

4 هزار میلیارد تومان به بورس تزریق می‌شود

مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار از دستور ویژه وزیر اقتصاد برای حمایت از بازار سرمایه خبر داد و اعلام کرد: قرار است از امروز حمایت‌ها با تزریق 4 هزار میلیاردتومان از طریق 4 بانک به بازار سرمایه آغاز شود.

فرم جدید دریافت یارانه نقدی +عکس

هم اکنون مراحل ابتدایی اجرای فاز دوم هدفمند کردن یارانه ها انجام و فرم‌های ثبت نام مجدد نیز آماده شده است و برهمین اساس، به زودی ثبت نام مجدد از متقاضیان دریافت یارانه نقدی صورت خواهد گرفت.