امتیاز بدلی برای طلای تحریمی

با روی کار آمدن دولت یازدهم، پرونده هسته ای ایران وارد فاز جدیدی شد. رئیس دولت در وعده های انتخاباتی خود، حل مسئله هسته ای را، راه علاج مشکلات اقتصادی کشور عنوان کرده بود.

مجوز دولت جهت ورود 36 بنز برای وزارت خارجه

دولت نهم در جلسه 13 تیرماه سال 89 خود با صدور مصوبه ای بنا به پيشنهاد نهاد رياست ‌جمهوري و وزارت امورخارجه مصوب کرد که «واردات 60 دستگاه خودروي سواري بنز براي نهاد رياست ‌جمهوري و 50 دستگاه خودروي سواري بنز براي وزارت امورخارجه با سود بازرگاني صفر درصد و بدون رعايت آيين‌نامه ضوابط فني واردات خودرو مجاز باشد»

همكاری مركز ملی فضای مجازی با وزارت‌خارجه

دكتر صالحي با بيان اينكه امروز فضای مجازی ابعاد بسيار گسترده اي به خود گرفته است ، آن را ابزار مناسبی برای پیشبرد دیپلماسی کشورمان در جهان دانست.

ایران تعرض به نمازگزارن در بیت‌المقدس را محکوم کرد

وزارت امور خارجه کشورمان تعرض نظامیان صهیونیستی به نمازگزارن جمعه در بیت‌المقدس را محکوم کرد.

درخواست عجيب وزارت‌خارجه از مسئولان دولت

دستوراتی را به نفع دیپلمات‌های ایرانی حاضر در کشورهای مختلف که ماموریت آن‌ها به پایان رسیده صادر کنند…

راهکارایران برای رسیدگی به امورایرانیان درکانادا

معاون وزیر خارجه کشورمان از تشکیل ستاد ویژه رسیدگی به امور کنسولی ایرانیان مقیم کانادا در وزارت خارجه خبر داد.

مهمان‌پرست: ديدار صالحی و هيگ به درخواست طرف انگليسی انجام شد

سخنگوی وزارت خارجه گفت که ديدار صالحی و وزير خارجه انگليس در کابل بنا به درخواست طرف انگلیسی انجام شده و ایران هم به دلیل نگرانی از وضعیت حقوق کنسولی اتباعش این ملاقات را پذیرفته است.

منابع آگاهی که از قطع صادرات نفت گفتند

خبر مذکور به سرعت از سوی مسئولین مربوطه در وزارت خارجه و وزارت نفت یعنی حسن تاجیک و محسن قمصری رسماً تکذیب شد ولی این تکذیبیه‌ها در فضای رسانه‌ای کشور چندان مورد توجه قرار نگرفت و حتی خبرگزاری‌های باسابقه‌ای مانند مهر و فارس با بی‌توجهی به تکذیبیه این خبر از سوی وزارت نفت، با تکیه بر منابع آگاه خود اصرار داشتند ایران صادرات نفت را به دو یا شش کشور اروپایی قطع کرده است.

ملک زاده: تمام این اتهامات دروغ محض است؛ آقای توکلی را به خدا واگذار می‌کنم

محمد شريف ملک‌زاده در پاسخ به اين سوال که اخيرا هجمه رسانه‌يي عليه شما راه افتاده و اتهاماتي به شما وارد شده است، گفت: پاسخ من سکوت است چرا که تمام اين موارد دروغ محض است و من از کساني که اين‌گونه اتهامات را به من وارد مي‌کنند خواهش مي‌کنم چنان چه پرونده‌هاي قضايي متعددي دارم يکي از آن‌ها را منتشر کنند

متکی: این من بودم که به وزیر امور خارجه سنگال دلداری می‌دادم

زمانی که با رئیس جمهور سنگال در حال گفتگو بودم کاغذی را به او رساندن که پس از آن بود که رئیس جمهور دگرگون شد و از من تقاضای چند دقیقه استراحت کرد که پس از دقایقی به اتاق جلسه برگشت و به من قول داد که بدون مشورت با من هیچگونه اقدامی انجام ندهد.